Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu yine Zoro>x e gelmiş yine neyse geçelim.Luffy muhtemelen sinirlendiği heriflere dayak atıyordur ama sarhoş olduğunu düşündükleri için korsanlar ellemiyordur.O paneldeki bakıştan sonra sonra dosdoğru işine bakacağını muhtemelen kimse düşünmüyordur.
Zoro tünellere daldıysa büyük ihtimal Kanjuro'u denk getirir ama bunun hikayeye nasıl etkisi olur bilmiyorum zaten Momo her halükarda kurtulacak ,Kanjuro'yu da Kinemon dışında birinin indirmesi pek hoş durmuyor.Tünelden başka bir olaya dalması olası.

Ben Kaido tarafından ihanet beklemiyorum fişini çekecek olsa zaten Linlin zincirliyken çekerdi.Linlin ise pastayı Kaido yedi muhabbeti veyahut örneğin Kaido birine vururken o kişiyle Linlin'in shambles ile yer değiştirmesi sonucunda öfkelenmesi dışında ihanet beklemiyorum.Ayrıcda bu iki olasılık da muhtemelen kimsenin hoşuna gitmez.Oda girmez bu topa umarım.

Yamato'yu da Smoothie ile evlendirmek WCI'da işlemediği için daha önceden düşündüğü bir fikir olabilir.Smoothie'nin hikayesini de bu vesileyle öğrenebiliriz aksi halde arada kaynar gibime geliyor.Yamato Kaido'nun şayet tek oğluysa daha aşağısı da kesmez zaten.Smoothie'nin kumandan koltuğunu boşaltması gerekir mi onu bilmiyorum belki Kaido ikna edilir.

Yamato umarım Orochi gibi hayal kırıklığı yaratmaz.

Yomato eger ki Smothie ile evlenecekse Kaido icin degersiz ve beklenilenin aksine gucsuz cikabilir. Cunku bunlar evlenirse muhtemelen Bigmum'in adasinda yasar. Yani BM herhalde Smothie'i Kaido'ya birakmaz. Ama eger ki Yomato eger guclu ise muhtemelen Galette veya Flampe ile evlenir ki Kaido'nun yaninda kalabilsin.

Yomato eger ki Smothie ile evlenecekse Kaido icin degersiz ve beklenilenin aksine gucsuz cikabilir. Cunku bunlar evlenirse muhtemelen Bigmum'in adasinda yasar. Yani BM herhalde Smothie'i Kaido'ya birakmaz. Ama eger ki Yomato eger guclu ise muhtemelen Galette veya Flampe ile evlenir ki Kaido'nun yaninda kalabilsin.
Max 25 yasında çıkacak adamla 35 yaşında kadını evlendirtmez bence oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık