Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orochi'nin ölmemesi beklenen bir olaydı zaten. Benim anlamadığım olay zoan formunda değilken kafası kesilince nasıl hayatta kalabilir? Bence hiç mantıklı değil.

Spoilerın sahte çıkmasını ve Orochi'nin ölmesini ümit ediyorum. Bir kere de şaşırt be sOda.

Orochi'nin ölmemesi beklenen bir olaydı zaten. Benim anlamadığım olay zoan formunda değilken kafası kesilince nasıl hayatta kalabilir? Bence hiç mantıklı değil.

Spoilerın sahte çıkmasını ve Orochi'nin ölmesini ümit ediyorum. Bir kere de şaşırt be sOda.
Sodada mantık ne arar, marco bile ateş salmadan iyileşemiyor. Bu zoan formunda değilken kafası kesilip yaşıyor. :D

Adamın kendi yarattığı, tasarladı meyve sisteminde neye göre mantıksız diyebiliriz? Mesela zoan meyvesinin pasif yeteneği olsa kim karşı çıkabilir...

@twei bence sen açıklayabilirsin. Xd

Eğer Orochi, Kaidonun beklenmedik saldırısından kurtuluyorsa bunu adam akıllı izah etmesi lazım.

Spoiler doğru olabilir enazindan orochi kısmı .Bence orochi ismi boşuna seçilmedi 8 başı var ve yeteneğini daha önce savaşmak için hiç kullanmadı.Odenle bile.Eger kafasını kesmesi yeteneğini göstermek içinse ki bu olabilir olmemesi sorun olmaz.Oradan sıvısmak için kendine layık bir yetenek.Kaldiki daha 9 kinin diğer üyeleri ile konuşmadı asıl intikamı alacak olan onlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık