Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biri ölüyordur editör ona ağladım demiştir.Palyaçolar ekibi hariç imparatorların adam öldürme ve uzuv alma oranı yüksek.Jack gitti hobi olarak kol bacak aldı canavar korsanları acımasız,karakter harcayabilirler orochi gibi.Karasakal desen daha yeni absalom öldürdüler.Shanks tayfası da bence acımasız Kid’in kolu anında götürmeleri dışında haydutların kafasına tak diye sıkan tipler olduklarını biliyoruz.Kısacası seri başından beri cehennem g.line şöyle böyle muhabbetlerinin altını doldurmak imparator tayfalarına kaldı.

Çok belli etmişsin üstat. Uçuk şeyler dışında aynısı zaten. Yiyen yesin diye yazmadıydım :D

Ama daha makul hale gelmiş Antik silah ile ilgili bilgi için erken. Gerçi öncekilere göre kıyaslayınca tam da vakti gibi..
Nepalli, Kaido bir şeyler biliyor ki Antik Silah peşine düştü, hayal üzerine iş yapmayan gerçekçi birine benziyor demişti. Haksız da sayılmaz.

Shirahoshi de ultra ağlak ama silah neticede. Yani kesin silahtır demiyorum hatta olmaması daha mümkün ama güç çok başka bir yerden kaynaklanıyor olabilir.
Momo'nun olması daha makul. Gücü iyice uyanınca Minkler ve tüm hayvanlara söz geçirebilse Shirahoshi'den daha tehlikeli bile olabilir. Ama ben Oda'nın son antik silah için iyi düşünmesi gerektiğini düşünüyorum. Seri ilerledikçe daha uçuk güçler görüyoruz. Son antik silahın çok tatmin edici bir güce sahip olması gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık