Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yav bu adamlığa kafayı takanlarla uğraşılmıyor işte :d her yere genişletiyorlar bu algıyı... adam dediğin kaçmaz, adam dediğin taşınmaz :S ulan taşınmayan adama adam mı denir :S hayattan kopuk adama adam mı denir :S dünyanın silesini yemeyene adam mı denir ulan
xd
Yetişkin aslan göster kucakta tasınan bu daha bebek. :D
zaa bak yukarda yazdım

yav bu adamlığa kafayı takanlarla uğraşılmıyor işte :d her yere genişletiyorlar bu algıyı... adam dediğin kaçmaz, adam dediğin taşınmaz :S ulan taşınmayan adama adam mı denir :S hayattan kopuk adama adam mı denir :S dünyanın silesini yemeyene adam mı denir ulan

xd

zaa bak yukarda yazdım
İyi dedin

sonuçta yetersizliğini gidermek için yapmıyor mu bu hareketi?

hala saldırı gücü yetersize takılmışsın :S ben doğrudan saldırı gücü yetersiz demedim... kaç kere tekrar etmem gerekiyor anlamıyorum :S

zor duruma düşünce g4 açması artık normalleşti, çünkü burdaki güç seviyeleri apayrı yerlerde. cracker zorladı g4 açtı, katakuri zorladı g4 açtı, ulti de az buz değil sonuçta kumandanlarla kapışabileceğini ima edilmiş, zaten onlara meydan okuyabilmek için yamato aramaya çıkmışlar. bunlara normal hali yetmiyor ki açacak işte.

:S o sineklik örneğini vermeyecektik kardeşim olmadı bu geç bunları
Açıkçası ne Cracker ne de Katakuri Ulti ile kıyaslanamaz bence. Diğer taraftan Luffy ne Cracker ne Katakuri karşısındaki Luffy. Ulti karşısında yetersiz kaldığı kısım kenetlemesinden kurtulamaması evet ama bu saldırı gücü yetersiz anlamına gelmiyor. O pozisyonda o kenetlenmeden en uygun G4 ile kurtulabilecek olması, normal Luffy'nin yetersiz olduğu anlamına gelmiyor. Bunu ne zaman kabul ederim G2 ve g3 ile elinden grleni yapar bunlardan birine karşı ve sonuç alamazsa o zaman kabul ederim.

Mesela WB dondurulduğunda nasıl kurtuldu? Deprem meyvesiyle. Peki WB'nin normal hali yetersiz diyebilir miyiz ? Bu da o tarz bir mesele.

xd

zaa bak yukarda yazdım
Güzel dedin ama yemezler:D luffy bu dediklerinin hepsini yaşadı ama hala yavru aslanlar gibi kucakta geziyor.:oleyo:
Adam dediğin yukarda yazdığin zorlukların sonunda kendi ayağanın üzerinde durandır. :cool:

Güzel dedin ama yemezler:D luffy bu dediklerinin hepsini yaşadı ama hala yavru aslanlar gibi kucakta geziyor.:oleyo:
Adam dediğin yukarda yazdığin zorlukların sonunda kendi ayağanın üzerinde durandır. :cool:
adam olmak sonu gelmeyen bi maceradır yiğen... sen adamlığı varmak olarak küçümseye dur...................

Açıkçası ne Cracker ne de Katakuri Ulti ile kıyaslanamaz bence. Diğer taraftan Luffy ne Cracker ne Katakuri karşısındaki Luffy. Ulti karşısında yetersiz kaldığı kısım kenetlemesinden kurtulamaması evet ama bu saldırı gücü yetersiz anlamına gelmiyor. O pozisyonda o kenetlenmeden en uygun G4 ile kurtulabilecek olması, normal Luffy'nin yetersiz olduğu anlamına gelmiyor. Bunu ne zaman kabul ederim G2 ve g3 ile elinden grleni yapar bunlardan birine karşı ve sonuç alamazsa o zaman kabul ederim.

Mesela WB dondurulduğunda nasıl kurtuldu? Deprem meyvesiyle. Peki WB'nin normal hali yetersiz diyebilir miyiz ? Bu da o tarz bir mesele.
bak şimdi, luffy g3 tak diye kullanıp pageonea vurabiliyor değil mi? zaten bu g3 modu ultiye yakalanmadan bi kare önce açıktı, zamanında lucciye yaptığı gibi havayı kemikten kemiğe aktarıp kurtulabilme şansı var mıydı? vardı. peki bunu neden yapmadı? gücü yetmediği için olabilir mi acaba :S yoksa elinde zaten g3 fırsatı varken neden kullanmasın ki :S gücü yetmediği net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık