Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görünüm olarak öyle, ama Luffy o forma giremeyecek olsa zaten bunu belirtirdi. Girme durumu vardı ki, teknik için hazırlandı.
Tartışma vardı ya, kurtulmak için mi giriyor yoksa dövüşmek için mi, diye. O yüzden sorguladım ama tekrar okuyunca kurtulmak için girdiğinin net olduğunu gördüm. Tartışılması garipmiş.

Tartışma vardı ya, kurtulmak için mi giriyor yoksa dövüşmek için mi, diye. O yüzden sorguladım ama tekrar okuyunca kurtulmak için girdiğinin net olduğunu gördüm. Tartışılması garipmiş.
Kurtulmak için söylediği bariz. Ulti'nin kafasına kafayla karşılık verdi, Luffy. Ulti'yi yenmek için Dördünci Vites'e geçmesine gerek yok.

Silinmiş Üye

All Star üyeleri Kaido için farklı bir yere sahip Who's Who-Sasaki gibi adamlar bunlarla eşit çıkamaz.

Luffy hiçbir yerini ısırmadan da g4'e geçti. Büyük ihtimal orada da onu yapacaktı. Ama g3'e geçtiiğini hiç görmedim. Doğrudan g4'e girdiği sahneyi de bulmaya çalışacam sizin için.:D

Aynen Kaido'nun tayfası Bm tayfası ile bir tutulmamalı çok daha güçlü adamlara sahip olduğu açık Kaido'nun Who's who şuana kadar karizmasından taviz vermedi. Kum torbası Jack'ten daha güçlü veya denk çıksa güzel olur.
Valla kum torbası dediğin adam dinlenmeden yedi düvelle dövüşüp iki defa öldürülmeye çalışılıp öldürülememiş üstüne icraatlarına devam etmiş bir kraldır iki bölümde abi edilmiş kim olduğu belirsiz bir adamla alemin en büyük delikanlısını matchlemek jack babaya büyük bir ayıptır esefle kınıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık