Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidounun oğlu sağ kol çıksın siteyi bırakıyorum. Ace Kaidounun kendisi.
400 900 mevzusu yalan oldu sanırsam

Zoro vs F6 Samuray görelim önce ya. Kılıç üstüne bir vs atsın Zoro :D Black Maria da kilicci çıksa kızla vs atsa da olur ^^
Zoro uçan altılının liderini alır bence.Liderde kılıç vardı galiba.Şu ayakkabısı gözüken herifte.O değil bu tanıdık yüzün kim olacağını düşünüyorsun sen.Gin mi ? Yoksa Jyabra kekosu falan mı.Sanji dövdüğünü bir daha dövmez umarım.

Zoro uçan altılının liderini alır bence.Liderde kılıç vardı galiba.Şu ayakkabısı gözüken herifte.O değil bu tanıdık yüzün kim olacağını düşünüyorsun sen.Gin mi ? Yoksa Jyabra kekosu falan mı.Sanji dövdüğünü bir daha dövmez umarım.
Tanıdık çıkacağını sanmıyorum ben ya. Maskeli olursa ekipte bir düşünürüm :D

Kaidounun oğlu sağ kol çıksın siteyi bırakıyorum. Ace Kaidounun kendisi.
400 900 mevzusu yalan oldu sanırsam
Kartların isimleri aynı zamanda adamların isimleri.Ace'in Kaido'nun kendisinin olma ihtimali Kaido'nun oğlunun Ace olma ihtimalinden bence daha az.King-Queen-Jack-Holdem-Page One falan örnek olarak.

Tanıdık çıkacağını sanmıyorum ben ya. Maskeli olursa ekipte bir düşünürüm :D
Umarım tanıdık çıkmaz :D

Tayfalar kart üyeleri ama. Kaidouda tayfadan.
Bunun dışında Ace 1 manasına geliyor aynı zamanda. Numbers lideride olabilir
Adamların isimleri kartlardan geliyor ama.Kaido'nun ismi Kaido :D Ace'in herhalde tüm oyunlarda farklı bir olayı var.King,Queen,Jack'i bile eklemiş adam. Kart sıralamasına göreyse Ace>King>Queen>Jack oluyor :D Ayrıca King tanıtımında bile Queen ile beraber tanıtıldı,Queen ile atışmaları da ortada.Kata ve Marco'nun tanıtımı böyle değildi.Ace gidipte numbersın lideri ya da uçan altılının lideri çıkarsa Ace>King imkansız ama tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık