Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker perde kapanırsa önce kimi görürüz, Buggy korsanları ve ardından ex shichibukai hareketleri mi yoksa devrimcileri mi :T
Bence önce devrimcileri aciklar, sonra shichi odulleriyle kapanıs yapar. Hancock zor duruma dusecek diyordu. Onu ayrıntılı işler gibi. Vivi yi nasil anlatir bilemedim:bilmem:. Muhtemelen devrimcilerle kacacak

MuzluYulafEzmesi

NANİİİ!?

O değil de şöyle bişi olsa nasıl olur :S Oden'i oyuncak yapmış olsalar, sonra zincirleyip bi yere atmış olsalar. WB o yüzden Wano'yu basmamış olsa, sonra Toki bizimkileri geleceğe yollasa, Kinemon lordunu hatırlamasa ve o yüzden Momo'yu korumak için babası rolünü üstlense. Fakat sonradan Dressrosa'da Sugar'ın bilinci gittiği için Oden'i hatırlasalar falan :d serideki alicengiz meyvelerinin wanoda isminin geçmesi bitmek bilmese nasıl olur :d
Ayak üstü Oda'dan daha iyi senaryo yazmışsın :d

@Smoker perde kapanırsa önce kimi görürüz, Buggy korsanları ve ardından ex shichibukai hareketleri mi yoksa devrimcileri mi :T
Bence öyle bir ihtimal yok perde kapanmaz fb nedeniyle güncelliğini koruyor zaman gecmedi araya fb girdiği icin. yani diş dünyada anlatacak bir olay yaşanmadı sabo'yu gösterir dersen yine ihtimal vermiyorum gösterse önceki act bitiminde gösterirdi.

Bence önce devrimcileri aciklar, sonra shichi odulleriyle kapanıs yapar. Hancock zor duruma dusecek diyordu. Onu ayrıntılı işler gibi. Vivi yi nasil anlatir bilemedim:bilmem:. Muhtemelen devrimcilerle kacacak
devrimcileri görelim yeter bu hasret!

Ayak üstü Oda'dan daha iyi senaryo yazmışsın :d
mesela yani :dd

Bence öyle bir ihtimal yok perde kapanmaz fb nedeniyle güncelliğini koruyor zaman gecmedi araya fb girdiği icin. yani diş dünyada anlatacak bir olay yaşanmadı sabo'yu gösterir dersen yine ihtimal vermiyorum gösterse önceki act bitiminde gösterirdi.
dış dünyada çok olay dönmüştür yav nasıl dönmemiştir :S dünya büyük bi yer.

Dediğin mantıklı ama ihtimal yok değil. Dış dünyaya geçer, iki hafta sonrasını gösterir. Sonra iki hafta öncesine yani günümüze döner. Çok zor bir şey değil yani. Tabii olmayabilir de.

Silinmiş Üye

Paylaşmak istediğim resim vardı ama yükleme seçeneği yok galiba. Fan yapımı manga sayfası beyaz sakal gelip Odeni kurtarıyor ama yükleme yapamıyoruz galiba. Bugün katıldım araniza pek bilgi sahibi değilim.:at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık