Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyveyi dayaktan sonra yemiş olabilir. Belki orochi vermiştir meyveyi de.
Kaido gelip yenilip sonra tekrar geldi mi bilemem orasını ama Oden'den o yarayı yedikten sonra kalkıp da bileğinin hakkıyla yendiğini sanmıyorum ben. Zaten Oden'in idam edilerek öldürüldüğü bilgisini öğrendik. Bi fedakarlık havası da katılmıştı o günler anlatılırken. Reise kumpas kurdular...

Kaido gelip yenilip sonra tekrar geldi mi bilemem orasını ama Oden'den o yarayı yedikten sonra kalkıp da bileğinin hakkıyla yendiğini sanmıyorum ben. Zaten Oden'in idam edilerek öldürüldüğü bilgisini öğrendik. Bi fedakarlık havası da katılmıştı o günler anlatılırken. Reise kumpas kurdular...
Kin'emon direkt olarak kendisini feda ettiğini söyledi zaten. Kaido dövüşü nasıl olmuştur bilemem ama kendini feda ettiği kesin.

Kilit nokta bu. Oda'nın Oden'i ezdireceğini sanmıyorum. Adamları için kendini feda etti.

Üye silindi 5781

Biz cevabımızı ateş festivalinde verdik

Alevlerin içinde istifini bozmadan, bağırmadan oturup sevdikleri için kendini feda ederek yanıp kül olan Kozuki Oden... Hangi yiğide böyle bir ölüm nasip olur ha??? Talihsiz günü görmemize çok az kaldı. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık