Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger kaliteli bir cins çıktı cidden de. :D Güzel ama sevdim ben. Luffy'den keskin farklılıklarının olması da cabası.
Böyle manyaklar da lazım. Ben de sevdim. Luffy'den farklı olması da güzel. Sonuçta bazı yönlerden her türlü bir bağ var. Shanks ve Rayleigh gördü bu bağı. Birebir aynı olmalarına da gerek yok.

Böyle manyaklar da lazım. Ben de sevdim. Luffy'den farklı olması da güzel. Sonuçta bazı yönlerden her türlü bir bağ var. Shanks ve Rayleigh gördü bu bağı. Birebir aynı olmalarına da gerek yok.
Öyle. Her şeyi aynı olsaydı reenkarnasyon muhabbeti dönecekti gereksiz yere. Bazı benzerliklerin olması fazlasıyla yeterli.

@Dattebayo..!
Luffy... Sözün bittiği yerdir aslan parçası. :a: O değil de Roger keşke Luffy'nin jenerasyonunda olsaymış. Acayip dadlu olurdu.

Ben bir ara ondan korkmadım değil hani. Nesillerdir D'ler arasında devam eden kavga muhabetti falan. Luffy ve Teach'in atalarından kalma ve yüz yıllardır nesillere aktarılan bir kan davası mesela. :D
Kan davası olabilir de, karakterlerin birebir aynı kişilikte olmaları ve aynı güçleri falan kullanmaları bayıyor ya. :D

- Whiteboard already know Roger's location. He doesn't want to fight with him, but he said "This is inevitable". He also stated Roger was alone in God Valley.
'He also stated Roger was alone in God Valley' bunu derken Roger tayfasız ama Garp ve denizcilerin olduğunu mu yoksa kimse yokken gerçeken tek başına mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık