Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Genel spoiler konusunun için yöneticilerle beraber s.ctnz. Spoiler dışında her türlü muhabbet burda. Yeni mesaj eklenmiş bakıyoruz ne var diye spoiler mı düşmüş diye ama hayal kırıklığı. Sadece boş muhabbet. Konuyu özüne döndürün sıfırlayın ve sadece ihtimal bile olsa spoilera yer verin. Gerisi için haydin tartışma bölümlerine..
reyiz zaten düzgün spoiler çıkınca bölüm konusu açılıp paylaşılıyor, rahat ol. ben düzgün bişey görünce seni etiketlerim ;)

Genel spoiler konusunun için yöneticilerle beraber s.ctnz. Spoiler dışında her türlü muhabbet burda. Yeni mesaj eklenmiş bakıyoruz ne var diye spoiler mı düşmüş diye ama hayal kırıklığı. Sadece boş muhabbet. Konuyu özüne döndürün sıfırlayın ve sadece ihtimal bile olsa spoilera yer verin. Gerisi için haydin tartışma bölümlerine..
Burada spoilerı veren tek bir kişi var o da içten içe Robin seven fakat belli etmeyen Dumancı'dır.!

Yani eğer spoilerın ne olduğunu bilmek istiyor fakat yazılanlardan dolayı bulamıyorsan @Smoker profiline gir. Ordan oku.

Burada spoilerı veren tek bir kişi var o da içten içe Robin seven fakat belli etmeyen Dumancı'dır.!

Yani eğer spoilerın ne olduğunu bilmek istiyor fakat yazılanlardan dolayı bulamıyorsan @Smoker profiline gir. Ordan oku.
Arkadaş gayet mantıklı birşey yazmış ama sen profile yönlendirmişsin.
Zaten öyle birşey yapacak olsa insanlar yapardı.

Sayın @Smoker
Benim bu "Genel Spoiler" konusu ile ilgili tavsiyem ;
Smoker ve harici sağlam spo bulabilen (varsa) o kişilere sadece yorum hakkı tanınmalı diğerleri oku geç yapıp genel tartışma veya son bölüm yorumu konusunda tartışsın. Çünkü gerçekten bir heyecanla bildirim gelip hayal kırıklığına uğruyor insanlar.

Arkadaş gayet mantıklı birşey yazmış ama sen profile yönlendirmişsin.
Zaten öyle birşey yapacak olsa insanlar yapardı.

Sayın @Smoker
Benim bu "Genel Spoiler" konusu ile ilgili tavsiyem ;
Smoker ve harici sağlam spo bulabilen (varsa) o kişilere sadece yorum hakkı tanınmalı diğerleri oku geç yapıp genel tartışma veya son bölüm yorumu konusunda tartışsın. Çünkü gerçekten bir heyecanla bildirim gelip hayal kırıklığına uğruyor insanlar.
Bir sonraki bölümle ilgili spoilerleri görmek istemeyenler oluyor o konularda. Bence en basiti spoilerleri ilk yoruma ekleyelim. İsteyen sadece oraya baksın.

Ya arkadaş uzatılacak bir mevzu yok ortada. Zaten bölüm çıkmadan bir bilemedim iki gün önce ancak adam akıllı bilgi geliyor.Bu yıllardır böyle ve böyle olmaya devam edecek. Onun dışındakiler çoğu zaman kolpa bilgiler maksat muhabbet olsun. Bu konu da onun için var işte. Her bölüme özel spoiler konusu ve spoiler yorum konusu açılıyor zaten daha ne olacak *******.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık