Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani, Mihawk hala dünyanın en güçlü kılıç ustası. Muhattabı da Shanks ligindekiler olacaktır. Mangadaki herşey bunu işaret etti bugüne kadar.
Dün başka bir konuya yazmıştım. Shanks yonkou iken dövüşmemeleri eksi yazdıysa, adasına denizcilerin geleceğini bildiği halde oradan ayrılmaması ve heyecanlanıp gülmesi de artı yazar. Çünkü bu adam için "amiral korkusundan Shichibukai oldu," denildi hep. Korkan adam böyle mi davranır?

Dün başka bir konuya yazmıştım. Shanks yonkou iken dövüşmemeleri eksi yazdıysa, adasına denizcilerin geleceğini bildiği halde oradan ayrılmaması ve heyecanlanıp gülmesi de artı yazar. Çünkü bu adam için "amiral korkusundan Shichibukai oldu," denildi hep. Korkan adam böyle mi davranır?
Ben bir detaylı bakiniyim dediğimde daha önce toplantıya gelmeyen adam sırf WB ile clash atmak için geliyor. Kendi dalmasinda hiçbir sakınca yokken niye denizcileri yanına alıp saldırıyor onu anlamadim. Ace dahi muhattabini bulup savaştı bir nevi WB diyerek

Azıcık eksiler bulmaya basladim yavastan. Beklentiyi dusureyim de yüksek olsun :p

Ben bir detaylı bakiniyim dediğimde daha önce toplantıya gelmeyen adam sırf WB ile clash atmak için geliyor. Kendi dalmasinda hiçbir sakınca yokken niye denizcileri yanına alıp saldırıyor onu anlamadim. Ace dahi muhattabini bulup savaştı bir nevi WB diyerek

Azıcık eksiler bulmaya basladim yavastan. Beklentiyi dusureyim de yüksek olsun :p
Ace'nin en büyük amacı oydu. Hedefiydi. Mihawk ise oluşan durumdan kendine pay çıkarmış, fırsattan istifade etmek istemiş gibi geldi bana. Yani belki de öncesinde öyle bir düşüncesi yoktur.

Son düzenleme:
@Smoker bilgilerden mahrum bırakma bizi. Ayrıntılı analiz yapabilirsen çok güzel olur. Özledik analizlerini.
Yeni bombalar mı geliyor yoksa
Hadi bakalım. Güzel bir şeyler vardır umarım :D
Neler dolanıyor söylesene , daha çok var çarşambaya kadar dayanamam.
Wano açılıyor de lütfen. :/
Henüz net bilgiler gelmedi, ancak genel olarak bir flashback ile Wano'nun üçüncü perdesi açılıyormuş deniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık