Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihowk gelirse Kaido ve Bm'nin kaçması gerekir. Mihowk değildir. Koshiro çok tatlı olur. Ama gerçekleşir mi öyle bir şey bilemem. Denjiro ortaya çıkmadıysa Denjiro olabilir. Eyleeee...
Ben bir teori ortaya atmıştım. Koshiro denjiro demiştim. 20 yıllık kehanet dolmadan 20. sene gelecek demiştim. Böylece demirci zoronun kim olduğunu da ondan öğrenecek diye. Tutar belki.

Ben bir teori ortaya atmıştım. Koshiro denjiro demiştim. 20 yıllık kehanet dolmadan 20. sene gelecek demiştim. Böylece demirci zoronun kim olduğunu da ondan öğrenecek diye. Tutar belki.
Koshiro ne şekilde çıkarsa çıksın tekrar görmek istediğim bir karakter. Wano'yla bağlantıları da kesinlik derecesinde. Umarım arc içinde görürüz. Hem Zoro'yla karşılaşmaları nostaljik olur. Güzel sahneler görürüz :p

Shanks bizzat gelmez, gelirse adamlarından biri gelir. Gelen de zamanında Kid'i yaralayan kişi olur. Spoiler'da bahsedilen bu olabilir.

Bunun dışında Mihawk'ın gelmesi de abes kaçmaz bence. En son Akainu Wano'ya amiral göndermekte tereddüt ediyordu, en sağlam ve sadık adamlarından birini riske atmamak için. Normaldir. Amiral göndermek yerine hükümet gözünde sadakat değeri sıfır olan, güç olarak da en az amiral kadar ederi olan bir adam göndermek en mantıklısı olacaktır.

Yani Mihawk gelirse kendi isteğiyle değil, hükümetin isteğiyle gelir. Ama bizimkilere katılmaz. Savaş esnasında Zoro'nun Kyoshiro ile vs'sini izler; savaş iyice kızışmaya başladığında, iki Yonkou da öfke kusan, önüne geleni parçalayan, durdurulamayacak bir hale döndüğünde sahaya iner.

Boa Hancock geliyor eminim. Burada Smoothie ile kapışacaklar. Biri suyunu çıkarıyor diğeri taşlaştırıyor bu ikisinin rekabetini göreceğimizi düşünüyorum. Rob Lucci, Kaku, Stussy gelecekler. Hatta amirallerden Ryokugyou ve Fujitora da gelecek. Tashigi ve Smoker de gelecek. Sabo ve Devrim Ordusu komutanları gelebilir. Hasır Şapka filosu %100 gelecekler. 745. Bölümün sonunda Hasır Şapka Filosunun çok büyük bir etki yaratacağı bir olay olacak henüz kimselerin bilmediği bir hikayeden ibaret diyor. Benim bu konuda beklentilerim var. Ayrıca Beyazsakal ölmeden önce yeni dünyada bir araya gelin diye bir söz söylemişti. Beyazsakalın korsanları da bu savaşa gelecekler. Moriah kesin gelecek. En başından beri Moriah, Kaido'ya kafayı takmıştı bu savaşta kesinlikle yer alacak Perona da gelecek.
Son goku gelecek:mad:

Koshiro ne şekilde çıkarsa çıksın tekrar görmek istediğim bir karakter. Wano'yla bağlantıları da kesinlik derecesinde. Umarım arc içinde görürüz. Hem Zoro'yla karşılaşmaları nostaljik olur. Güzel sahneler görürüz :p
Zaten zoronun vanoyla bagını bilse bilse zoronun ustası bilir. Birinin zoroyla baginı açiklamasi lazim bence oda ustasıdır ve burdadir.

Sabo kutsal topraklarda,
Marco gelmeyeceğini söyledi gelirse en son gelenlerden olur,
Jinbei yakalandı bir müddet görmeyiz,
Katakuri adayı bırakıp gelmez,
Shanks ve Luffy'nin karşılaşması için henüz vakit var,
Mihawk...
Fujitora, Sabolarla savaşıyordu en son şimdi nereden çıkacak bu. Ayrıca Borsalino'nun gitmesini istemediyse Sakazuki, Fuji'ye de 'otur oturduğun yerde' der,
Smoker bi arc görmeyelim ve hikayede ne yer edinecek,
Teach fırsatçıdır şu an gelmez.
Aynen Teach küçük düşünecek adam değil. Üçüncü bir meyve arayışı yapmazsa adamın direk hedefi One Piece. Ayrıca Marco'da, Shanks'ta gelse gelse Karasakal ile yapılacak savaşa gelir. Mihawk'ta bu sebeple gelmez herhalde. Jinbe ve Neko her türlü adaya gelecekler zaten. Ama bana kalırsa mugiwara filosu gelebilir.(Bu da bir ihtimal). Sabo ve Dragon reveire ile çatışıyor onlarıda çiz. Katakuri felan gelsede bu bizim tayfaya zarar. Ne kadar Luffy'e sempati duysada onla kapıimak isteyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık