Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Bunlar niye araya filler sokuşturmuyor böyle? Mangacılar izlemez diye falan mı?
Çok nadir yapıyorlar ama o bölümlerde de yeni bir şey yer almıyor, önceki bölümlerin özeti tarzında bir şey oluyor. Niye eski şekilde yapmadıklarını ben de bilmiyorum ama muhtemelen dediğin gibi ekonomik sebepleri vardır.

Arc arc bir anime bölümünde kullanılan ortalama manga bölümü sayısı:
One piece'de 3-4 manga bölümünden rahatlıkta 1 bölüm çıkar. Hxh gibi dolu dolu değil. One piece 2 dakikada okunuyor zaten. En azından Megumi ishitana'nın yaptığı yamato bölümleri gibi bölümler çıksa izlenir. Ek sahneler tam yerinde ve akıcıydı. Uzatacaksan düzgünce uzat Hint dizisi izliyor gibi bakışma sahnesi izlemenin anlamı ne

Jump Festa'da anime ile ilgili birçok içerik vardı. Birkaçı Festa'nın konusuna atıldı ama hepsini burada toplamak istedim.

En önemlisi Wit Stüdyo ve Netflix tarafından yapılacak remake'in duyurulması.
Bu da Oda'nın resmi hesabından yapılan paylaşım:

Bir sonraki opening Hiroshi Kitadani'nin Us isimli şarkısı olacak. Kendisi ilk opening We Are'ı söyleyen kişi.
Bir sonraki ending ise Maki Otsuki'nin Dear Sunrise isimli şarkısı olacak. Kendisi ilk ending Memories'i söyleyen kişi.

Yeni seslendirmenler
Vegapunk: Tadano Yohei
Shaka: Sakaguchi Shuhei
Lilith: Hirano Aya
Edison: Shiraishi Ryoko
Phytagoras: Kawashima Tokuyoshi
Atlas: Hondo Kaede
York: Tamura Mutsumi

Bir de güzel bir fotoğraf paylaşıldı. Mayumi Tanaka, Kazuya Nakai ve Akemi Okamura ikinci bölümü seslendirirken:
25 yıl önceki o pozu bugün tekrar canlandırdılar:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık