Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Arz talep meselesi. Toriko ve Bleach o yüzden pek satmazken Naruto ve OP kapışılıyor. Kişimoto adamın fbsini veriyor dram kasıyor, öldürüyor dram kasıyor, diriltiyor dram kasıyor, tekrar fb veriyor dram kasıyor, tekrar öldürüyor dram kasıyor. Aynı karakterin dramından sayısız kere ekmek yiyor işte. OP'ta farklı değil, her adada bir dram, her adada bir prenses ağlıyor, hatta krallar bile ağlıyor. :D
Aynen hacı komedi filmlerinin puanıyla dram filmlerinin puanları karşılaştırılamaz bile.İsterse dünyanın en iyi komedi filmi olsun.Dram hep öndedir. Komedi 7 puan zor alır. :D Dram her zaman çok iş yapar eserlerde.
One Piece kötüleme timi yine iş başında. Bozacı ile şıracı resmen ya ahahah :D

Şaka bir yana da, haklısınız. Hep drama satıyorlar, çok kıl oluyorum drama satanlara. :/

Bleach bir nebze tamam da Toriko dram ile en ufak bir alakası olmayan bir seridir. Mangaupdates sitesinde türü şöyle geçiyor ; Action Adventure Comedy Fantasy Sci-fi Shounen. Örnek olarak verdiğin HxH serisi dramın kralını işleyen bir seri. Naruto'yla tıpatıp aynı nerdeyse. Yani bir İçiryu'nun ölümüne bakın bir WB'nin ölümüne bakın bir Netero'nun ölümüne bakın, içlerinde dramın d'sinin olmadığı tek ölüm sahnesi İçiryu'dur. Bleach'te de o kadar dramın işlendiği söylenemez, aksiyon ağırlıklı bir seri. Sadece kurasaki kun daskete ile başlayan bölümlerde bir nebze serpiştirilmiştir o kadar.
Dram iyidir bazen. Arada ağlamak da lazım. Ben üzülmüştüm mesela Ichiryuu ölünce.

Mesela bu arcta Dof'un yaptıklarına bakıyoruz, Dressrosa'ı felan esir tutmuş kralı köpek etmiş, masum halkı oyuncak etmiş herkes feryat figan ağlıyor , sızlıyor yalvarıyor felan sonra izleyici bunun Allah belasını versin lütfen durdurun şunu moduna giriyor, ardından ana karakterimiz karizmatik girişle '' siz çekilin ben tutarım'' edasıyla atlayıp kötülüklerin ana kaynağını dövüyor izleyicilerde gafasına vur gafasına ruh haline girip seriye daha fazla bağlanıyor.
Acıtasyon izletir okutur.
Pek anime izlemediğimden izlediklerimde de hep bu olur.

Duygu olması şart bu bir eksiklik değil bunun olmaması sıkıntı olur ki Toriko'da bildiğiniz gibi hemen hemen hiç yok ve beni ne ortama ne de karakterlere hikayeye bağlayabiliyor mangaka. Salt aksiyonu için okuyorum vakit geçirmelik bol aksiyonlu filmleri izler gibi.

25 Jan 2015
One Piece 679: 「颯爽登場 革命軍参謀総長サボ!」
“The Gallant Appearance of Revolutionary Army Chief of Staff Sabo”

08-02-2015
One Piece 681: 「五億の首! 狙われたウソランド!」 “500 Million Bounty! The Target is Usoland!”

15-02-2015
One Piece 682: 「敵陣突破 – ルフィ・ゾロ反撃開始!」 “Breakthrough the Enemy Lines – Luffy and Zoro's Counterattack Begins!”

Pica'nın ses aktörü :Yuji Mitsuya.

Toriko'da Grinpatch'ı seslendirmişti. Bakalım Pica'da nasıl bir ses duyacağız?

[YOUTUBE]EybZCi1Pn7k[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık