Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Yorumlarda yönetmen ve karakter tasarımcıları değiştiğini söylemişler. Yeni Dünya'ya girdiğinden beridir ilk defa merakla bekliyorum animeyi :)

Umarım değişiklşkler animeyi izlenebilir kılır. 20 sene önceki animeler bile one piece animesiden kaliteli.

Yine bir bölüme 15 tane flashback koymasınlar bari. Reverie animeye uyarlanırken tek istediğim herhangi bir filler sahnenin ve flashbacklerin konmamasıydı.

Bleach cidden iyiydi. Gerçi onda da müziklerine kadar Kubo ilgileniyordu galiba.
Bleach'te de Naruto'da da hayvan gibi filler koyarak serileri tamamladılar. Toei ise canon bölüm içerisine bir sürü filler koyuyor. Toei'nin yaptığı daha kötü bence. Pierrot kötünün iyisi derim en fazla. Tokyo Ghoul'de 130 manga bölümünü 12 anime bölümü ile işleme fikrini hangi üstün zekalı arkadaş verdi bilmiyorum ama o günden beri Pierrot'a kinliyim.

Bleach'te de Naruto'da da hayvan gibi filler koyarak serileri tamamladılar. Toei ise canon bölüm içerisine bir sürü filler koyuyor. Toei'nin yaptığı daha kötü bence. Pierrot kötünün iyisi derim en fazla. Tokyo Ghoul'de 130 manga bölümünü 12 anime bölümü ile işleme fikrini hangi üstün zekalı arkadaş verdi bilmiyorum ama o günden beri Pierrot'a kinliyim.
Kubo kendisi direk tasarladı hepsini. Filler bölümleri de çok kötü değildi bence. Zanpaktou Arc mesela baya iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık