Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genç Edward Newgate vs. Dracule Mihawk & Issho

Sizce ?

• Beyazsakal Alır.

Kullanılan: 60 73.2%
  • Mihawk - Fujitora Alır.

Kullanılan: 18 22.0%
  • Herkes Ölür.

Kullanılan: 4 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    82
Mihawk amiral seviyesinden az çıkmaz bu vakitten sonra. Genç WB de iki amiral seviyesi adamı alamaz. Seride kimse alamaz... Ben de diehard WB fanıyım ama durum bu.

Bir ankette gün belirlenmişti ve şıklarda beraberlik vardı.Vs konuları bu aralar tartışılırken daha kapsamlı ve üzerine yoğunlaşacak maddeler eklenmeli bence.

1-) Hakinin tükenen bir şey olduğunu gördük, sırasıyla girseler; yorgunluk faktöründen Wb kaybeder.

2-) Savaş tecrübesinden dolayı 2v1 e alışık Wb alır.Wb çok çok yüksek zorlukla alır ama sonra Wb'nin naaşını alırlar.

Totalde Mihawk - Fuji yüksek zorluk
Edit: Yonkuo vs Amiral konuları canlandı gözümde, fikirler değişmiş. :D

Bak ben çok sıkı Beyazsakal ve tayfasının fanıyımdır, ama Mihawk ve Fuji'yi kolayca yenebilecek biri One Piece evreninde yok. Naruto God Tier ya da DC-Marvel çarlarına girmen lazım onun için.
Yaklaşamazlar bile yarı ölü, yaşlı, haki kullanamayan, kalbi tekleyen, adam Mf'de tek başına savaştı nerdeyse. Ace olmasa direk adayı yok edicek savaşmaya lüzüm bile yok.
Son arc tekrar okursan Bm o kadar fiziksel ve zihinzel darbe yiyip çizik almadığını görürsün.İmparatorlar bu serinin über güçleri. Amiraller ile aralarındaki fark az olsaydı zaten denizciler yeni dünyanın hakimiyeti ele geçirirlerdi.
Tek Yonko 2 amirali zorlanır zorlanmaz orası biraz Oda'nın eline bakıyor alır.

Yaklaşamazlar bile yarı ölü, yaşlı, haki kullanamayan, kalbi tekleyen, adam Mf'de tek başına savaştı nerdeyse. Ace olmasa direk adayı yok edicek savaşmaya lüzüm bile yok.
Son arc tekrar okursan Bm o kadar fiziksel ve zihinzel darbe yiyip çizik almadığını görürsün.İmparatorlar bu serinin über güçleri. Amiraller ile aralarındaki fark az olsaydı zaten denizciler yeni dünyanın hakimiyeti ele geçirirlerdi.
Tek Yonko 2 amirali zorlanır zorlanmaz orası biraz Oda'nın eline bakıyor alır.
O fiziksel ve zihinsel darbeleri kimden yemiş ? Nami'nin k.çı kırık yıldırımıyla Aka'nın magma yumruğu,Kizaru'nun lazerleri aynı seviyede mi ? Arcta BM'den sonra en güçlü kişi Kata ki o da BM'nin safında.Onun dışında Luffy'nin g4le BM'ye adam akıllı bir tane vurduğunu göremedim ben.Komutan bile etmeyecek kişilerden saldırı alması BM'yi amirallerden o kadar ayırmıyor.

Aynı şekilde denizcilerin yeni dünyanın hakimiyetini alması o kadar kolay değil.SS'de 1 tane yonko yok 4 tane yonko var.Hangi biriyle uğraşıcaklar ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık