Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Gear 4 Özel Teknik

Tutar mı?

• Tutar

Kullanılan: 2 7.7%
  • Tutar gibimsi

Kullanılan: 4 15.4%
  • Tutar ama çok az ihtimalle

Kullanılan: 4 15.4%
  • Tutmayabilir

Kullanılan: 3 11.5%
  • Kesin Tutmaz

Kullanılan: 13 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    26
Bence kara sakalin beyaz sakalon meyve gücünü emdigini sanmıyorum niye mi ?
Şöyle kara sakal 3 meyveye sahip 1.ve ilk meyve zoan türü antik meyve cerberus (üc başlı cehennem köpeği ) kara sakal kızıl saçın yarasını bu haliyle açtı ki yara pençe izi :)) 2. Meyveyi yiyebildi çünkü cerberus ona üç ayrı meyve yeme hakkı sağlıyor o da en güçlü logialardan yami yami karanlık 3. Meyveyi zaten hepimiz biliyoruz beyaz sakalin gura gura si .
Şimdi birkaç dayanak söyleyeyim
1. Kızıl saçın pençe yarası
2. Markonun karasakal hakkındaki söyledikleri ( onun tuhaf bir vücudu oldugunu biliyoruz)
3.karasakal korsanlarının bayrağı 3 başlı kuru kafa :))
Kerberos yese bir tane daha yediğinde patlaması gerekiyor. WB Balıkadam adasını kendi bölgesi yaparken Bb'nin pençe gibi bir silahı vardı.

Cerberus 3 başlıdır 1. Cerberus 2.yami yami 3. Gura gura yani patlamasına gerek yok nasıl antik zoan olan markonun ankakusu kendini iylestirebiliyorsa cerberus da böyle bir özellik verir diye düşünüyorum. Eldeki silahı manga da ben hatırlamıyorum animede vardı ama .
Böyle olabilir. Çünkü yami ile meyveyi çekse kendi elemanları nasıl meyve avcılığı yapıyor. Burges dressrosada luffynin meyveyi çalmaya çalıştı mesela. Umarım senin dediğin gibi çıkar çok hoş olur bence.

Kerberos yese bir tane daha yediğinde patlaması gerekiyor. WB Balıkadam adasını kendi bölgesi yaparken Bb'nin pençe gibi bir silahı vardı.
Msnga
Cerberus 3 başlıdır 1. Cerberus 2.yami yami 3. Gura gura yani patlamasına gerek yok nasıl antik zoan olan markonun ankakusu kendini iylestirebiliyorsa cerberus da böyle bir özellik verir diye düşünüyorum. Eldeki silahı manga da ben hatırlamıyorum animede vardı ama .
Mangada da var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık