Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sengoku

Dövüşün sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    176
Iyi de 2 vs 1 de muhtemelen Xebeki öldürmüşler, belki komaya sokmuşlardır. Ben bu olayı Shiki vs Garp + Sengokuya benzetiyorum. 1 vs 1 de Xebek belki Garpı ve Rogerı yenerdi ama 5 10 gün sürerdi. O yüzden 2 vs 1 de fazla hasar almadan indirmişler işte. Yani çok çok zorlama diye bir şey yok aynı gün içinde belki birkaç saatte bitmiş olay.
Haklısın öyle de olabilir ama detayları öğrenebileceğimizi sanmıyorum bu olay böyle kalacak gibi.

Üye silindi 1004

Garpın ve Rogerın adamları diğerlerini tutuyor zaten. Ki Kaido o dönem çöp, WB ve Linlin ise Yonko ayarı değil. Rogerın rakibi olarak sadece Xebek gösterilmesinden belli bu durum. WB ve Linline sağ kol ayarı desen bitti zaten. Garpın yanında kimse olmasa bile Ray ve Gaban tutar bu ikisini.
Hala oturmayan şu kısım var. Beyazsakal ve Shiki nasıl dövüşe dahil olmamış? Beyazsakal muhtemelen Xebek’in sağ koluydu, Zorosu gibi bir şeydi. Düşünüyorum Luffy’e bir korsanla bir denizci gang bang yapsa Zoro ne yapardı? Hatta Zoro’yu geçtim Sanji ne yapardı? Düşünmeden girerlerdi.

Linlin ve Kaido yapısal olarak karışmaz hatta bir tekme de düşene vururlar. Fakat düşmana bile racon, saygı gösteren Shiki kaptanını çar çur ettirir mi? Beyazsakal gibi birisi kaptanını ne olursa olsun iki çakala peşkeş çeker mi?

Bazı arkadaşlar 2vs4’ün dengeleri bozacağını düşünüyor ama neden bozsun? En güçlü korsanla en güçlü denizci beraber girmiş. En güçlü olmayan üç yeni yetmeyle, en güçlü korsanı bir zahmet indirsinler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Garp çok zorlanmaz benim kanaatim. Rocks D. Xebec olayından sonra genel kanaat Garp'ın daha güçlü olduğu yönünde. Sengoku'dan daha güçlü olduğunu her zaman düşünmüşümdür ama Xebec sonrası daha yüksek oran veriyorum. Garp 100 - 84 Sengoku

Hala oturmayan şu kısım var. Beyazsakal ve Shiki nasıl dövüşe dahil olmamış? Beyazsakal muhtemelen Xebek’in sağ koluydu, Zorosu gibi bir şeydi. Düşünüyorum Luffy’e bir korsanla bir denizci gang bang yapsa Zoro ne yapardı? Hatta Zoro’yu geçtim Sanji ne yapardı? Düşünmeden girerlerdi.

Linlin ve Kaido yapısal olarak karışmaz hatta bir tekme de düşene vururlar. Fakat düşmana bile racon, saygı gösteren Shiki kaptanını çar çur ettirir mi? Beyazsakal gibi birisi kaptanını ne olursa olsun iki çakala peşkeş çeker mi?

Bazı arkadaşlar 2vs4’ün dengeleri bozacağını düşünüyor ama neden bozsun? En güçlü korsanla en güçlü denizci beraber girmiş. En güçlü olmayan üç yeni yetmeyle, en güçlü korsanı bir zahmet indirsinler.
Zoro ve Sanji Luffynin hangi dövüşüne müdahil oldu ki, Lucci Luffyi öldürse ne yapabilirlerdi veya diğer villainler ? Seviye yüksek olunca bizim tayfada olduğu gibi astlar dòvüse müdahil olmaz.

Üye silindi 1004

Zoro ve Sanji Luffynin hangi dövüşüne müdahil oldu ki, Lucci Luffyi öldürse ne yapabilirlerdi veya diğer villainler ? Seviye yüksek olunca bizim tayfada olduğu gibi astlar dòvüse müdahil olmaz.
Lucci'yle Luffy teke tek kapıştı. Burada iki adam ortaya almış kaptanı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık