Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Garp ve Sengoku, Rayleigh'i Yakalamaya Gitseydi (Fan Çizimi)

Güzel çizilmiş ama böyle bi dövüş olsa bu kadar çabuk bitmezdi. Günlerce dövüşüp shabondy’i yokederlerdi bence. Reyleigh’e hala dokunmamaları da bu yüzdendir diye tahmin ediyorum.

Ya Zoro gibiyse Ray'de, Roger'dan güçlüyse nasıl olacak?

Garp tasmayı taktığı gibi kutsalların önüne atar Ray'i. :/ Şaka bir yana adam çok uzun süredir ne kılıç kullanmış ne de bir şey. Yiyip içip yatmış sadece. Garp ise aktif bir denizci. Ray kadar güçten düşmediğine eminim.

Eleman çok iyi çizmiş. Oda böyle çizemez. Aklına gelmez, tutulur kalır, kim kime vursun, Garp Ray'e, ay yok kıyamam hem 15 yaşındaki gençlerin kalbi kaldırmaz; olmaz der. Bu elemanı bulsun, dövüşecek isimleri versin gerisine karışmasın :fool:

Eline sağlık. Göremeyeceğimiz bir vs. yi çizmiş adam :alkis:

Garp tasmayı taktığı gibi kutsalların önüne atar Ray'i. :/ Şaka bir yana adam çok uzun süredir ne kılıç kullanmış ne de bir şey. Yiyip içip yatmış sadece. Garp ise aktif bir denizci. Ray kadar güçten düşmediğine eminim.
Haklısın da en çok merak ettiğim şey Sengoku eski üçlüden güçlü müydü yoksa zayıf mıydı? O zamanlar amiral ve yonkou denk miydi?

Haklısın da en çok merak ettiğim şey Sengoku eski üçlüden güçlü müydü yoksa zayıf mıydı? O zamanlar amiral ve yonkou denk miydi?
Sen Fuji'ye vasıfsız diyorsun ya ben de Sengoku için benzer şeyleri düşünüyorum. :D Aman aman bir beklentim yok. Garp kadar olmadığından eminim en azından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık