Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gantz

Kapaklar bile isteğini artırmıyor mu? Kız çok uyuz ya, yeni serisinde de iş yok.
Arttırmıyor abi. Yani en az 30 bölümdür zorla okuyorum yarım kalmasın diye. Hani şöyle ne okuyayım diye düşünürken 3-4 bölüm okuyorum. Sonra yeni seriye başlıyorum bir daha yüzüne bakmıyorum. O derece.

Sonu beni tatmin etmese de. Sen yarım bırakma bitir. Başka bir kurono ile davam eden mangası var :/
Yoklukta bir anımda akıtırım 90 bölümü yavaş yavaş. Çok istisna bir durum olmazsa konuyu falan unutmadığım için sıkıntı olmuyor bende. 3-4 bölüm geriden alıyorum güncel takip ediyormuş gibi devam ediyorum.

Tae'yi dedin galiba ben uzun saçlı bi tane vardı odada işi pişirmişlerdi onu diyom diriltecek mi :(
Reika değil o zaman , ilk başlardaki kızdan bahsediyorsan. Onu hiç düşünmediki diriltsin. Siyah kürelerinin yapımını öğreten Tanrı gibi bir şey var başka gezegenden o diriltiyor konuyu anlatmak için , sonrada geri öldürüyor zaten.

Son düzenleme:
Yeni serisi Inuyashiki de güzel, tavsiye ederim.

Elden okumak isteyenler için Beşiktaşta 4-5 cildini rafta görmüştüm.

"Gantz o" filmini izlemiştim ben bunun baya iyiydi, o manganin kaça kadar ki bölümünü göstermişti bilen varmı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık