Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Game Ranger (Hamachi'ye bin basar:))

Benim uzun zamandan beri bildiğim, sevdiğim, kullanımı çok kolay olan bir oyun programını tanıtacağım.^^

Hamachi'yi az çok herkesin bildiğini düşünüyorum.
Ama bilmeyenler için kısaca "multi-player özelliği olan oyunları başkalarıyla oynamaya yaradığını söyleyebilirim".

Hamachi'de birçok gereksiz iş var. (Ip ayarlayacaksın, port açacaksın vs. vs.)
Ama Game Ranger'da herşey oldukça kolay ve pratik.
Ancak her oyunu multi-player oynamak için gerekli versiyonlar var. Onları araştırıp bulmanız lazım.

Programa yeterince cila çektiğim için gözünüzde ışıl ışıl parladığını düşünüyorum. :D

Hangi oyunları oynayabiliriz: http://www.gameranger.com/games/

Nerden indireceğiz: http://www.gameranger.com/

Vee benim bilgisayarımın kaldırdığı, oynamayı sevdiğim oyunlar:
* Age Of Mythology
* Cod 4 (Çoluk çocuk dolu, hileler havalarda uçuşuyor, bulaşmayın. Ama hilesiz oynarken keyifliydi. Orası ayrı. Kendi bilgisayarımda değil ama kuzenimin bilgisayarında oynamıştım. Yani şu anda oynayamam.)
* NFS: Most Wanted (Eski versiyonu)
* Star Wars: BattleFront
* BFME-2
* Worms (Henüz bunu oynamadım GameRanger'da ama zevkli olacağını düşünüyorum)
* Yu-gi-oh (Bunu da oynamadım ama yine zevkli olacağını düşünüyorum)

* Bu oyunların hiçbiri bende yüklü değil ama oynamak isteyen olursa 5-10 dakikada indiririm.
Bilgisayarım kötü olsada netim çok hızlı^^
* Genel sohbette dönen oyun muhabbetinin gazına gelip konuyu açtım. Umarım oynamak isteyen çıkar.
:D
* Programı kurup oyuna giremeyen olursa buradan yazsın, çözümünü buluruz. :good:

bi ara konusunu bende açmıştım ama silinmiş sanırım:) ben daha çok bfme-2 için kurmuştum ama diğer oyunlarıda arada oynuyordum:D

Valla çok güzel program. Ben şu anda Most Wanted oynamak istiyorum ve kendime suç ortakları arıyorum. :oleyo2:

Bende iso dosyası yok şu anda.^^ Ben ve benim gibi elinde iso bulunmayanlar hangisini indirsin?
Biri 4 GB
Biri 4.21 GB -- Bu witch king
Biri de 3.85 GB

Kardeş madem tecrübelisin yardımın gerekecek. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık