Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Buz, ötekiler ateş ise Targeryan soyundakiler onlar arasındaki son savaşta bunları şarkısı olabilir. İlla bir varise dayandırmak gerekmiyor bence.
Tabii birçok şey çıkabilir, ben de çok teori bilen biri değilim. Aegon büyük ihtimal blackfyre ama, Targ çıkacağını zannetmiyorum

Dizi senaristlerinin bok yemesi o. Azor Ahai, Vadedilmiş Prens, Yin Tar, Eldric Shadowchaser... İsimleri değişse de bir çok kültürde aynı savaşçıdan bahsediliyor. Bran'ın bu kadar kültürü ve büyük coğrafyayı etkileyicini sanmıyorum. Westeros'u geçtim, Essos kocaman bir kıta.

Gerçek ejderimiz dizide yoktu, ama kitaplarda yargı dağıtacak. :oleyo:
Bence ateşin lordu dediğimiz şey = Bran. Ateşin olduğu her yeri de etkileyebilir. Bu rüya görme olaylarında da Bran'in etkisi vardır. Bran baya etkili anlayacağın. Kitapta da değiniliyor bazı yerlerde. Çok kısa zamanda bunca olaya nasıl etki etmiş diye düşündürtüyor tabii ama onun o halde geçirdiği zaman muhtemelen rüya halinde geçen zamandır. Belki aylarca durması, gerçek dünyada bir kaç saniyeye denk geliyordur. O yüzden onca olayda etkisi olabilmesi mantıklı. Sıradan bir azor ahai muhabbetindense bunu tercih ederim açıkçası.

Bu kanalın GoT konusunda çok sağlam teorileri vardı.Bu da favori teorilerimden biriydi.Martin'in Bran'la alakalı kafasındaki şey gerçektende bu olabilir.GoT'un havasına çok uygun bir teori.

Buz, ötekiler ateş ise Targeryan soyundakiler onlar arasındaki son savaşta bunları şarkısı olabilir. İlla bir varise dayandırmak gerekmiyor bence.
İşte olay o kadar basit değildir diyorum. O zaman bizim jon dayı azo ahai çıkmalıydı? Hepsi branin taktiği. Buz ve ateş palavra anlayacağın.
Martin'in yazdığı şeyler arasında buz ve ateş mevzusunun ilk bir arada kullanılışı dans sırasında geçiyor. Bu ise Stark ve Targaryen ailesi arasında yapılan bir anlaşmayla ilgili. Buz ve ateşin anlaşması. Bu anlaşmaya göre mevcut Stark lordunun ilk oğlu, Rheanyrea'nın en büyük oğlunun ilk doğan kızıyla evlenecek ve kız da 7 yaşından sonra Winterfall'e gönderilecekti. Ayrıca Rheanyrea savaşı kazanırsa veraset sıralamasının kadın erkek eşitliği yönünde olacağını düşünmek mümkün. Neyse kısaca Stark kanı taşıyacak ayrıca Stark tedrisatından geçecek bir Targaryen varisi... Bildiğiniz Jon Snow işte bu :D. Her ne kadar ana baba cinsiyetleri değişse ve koşullar çok farklı olsa da sonuçlar benzer :D

Bu gelen Aegon ve Gold Army'de Varys tarafından çağrıldı diye hatırlıyorum, durum böyleyse eğer Rheagar'ın çocuğu Aegon olabilir bu.
O Aegon çok büyük ihtimalle sahte. Blackfyre olması daha yüksek olasılık. Bence onun arkasında da tek ejder lordlarını kontrol altına alıp Valyria diriltmek isteyen Volantis var.

Bu arada kan açısından Blackfyre olması hiç fark etmez. Blackfyre ailesinin kurucusunun hem annesi hem babası Targaryen.

Martin'in yazdığı şeyler arasında buz ve ateş mevzusunun ilk bir arada kullanılışı dans sırasında geçiyor. Bu ise Stark ve Targaryen ailesi arasında yapılan bir anlaşmayla ilgili. Buz ve ateşin anlaşması. Bu anlaşmaya göre mevcut Stark lordunun ilk oğlu, Rheanyrea'nın en büyük oğlunun ilk doğan kızıyla evlenecek ve kız da 7 yaşından sonra Winterfall'e gönderilecekti. Ayrıca Rheanyrea savaşı kazanırsa veraset sıralamasının kadın erkek eşitliği yönünde olacağını düşünmek mümkün. Neyse kısaca Stark kanı taşıyacak ayrıca Stark tedrisatından geçecek bir Targaryen varisi... Bildiğiniz Jon Snow işte bu :D. Her ne kadar ana baba cinsiyetleri değişse ve koşullar çok farklı olsa da sonuçlar benzer :D

O Aegon çok büyük ihtimalle sahte. Blackfyre olması daha yüksek olasılık. Bence onun arkasında da tek ejder lordlarını kontrol altına alıp Valyria diriltmek isteyen Volantis var.

Bu arada kan açısından Blackfyre olması hiç fark etmez. Blackfyre ailesinin kurucusunun hem annesi hem babası Targaryen.
Orası öyle, ama Altın Ordu niye bir Targaryen icin savaşsın ki? Bu kafaları karıştıran soru. Ve evet, bence de Aegon değil o. Ama insan da bazen düşünüyor, neden bu seriye bu kadar geç girdi Griff

Orası öyle, ama Altın Ordu niye bir Targaryen icin savaşsın ki? Bu kafaları karıştıran soru. Ve evet, bence de Aegon değil o. Ama insan da bazen düşünüyor, neden bu seriye bu kadar geç girdi Griff
Aslında gelmesi gereken zamanda geldi bence. Ortam kral olmak için çok müsait. Her yer çok karışık zira.

Muhtemelen kral olur da. Akabinde Dany fazlaca geç gelip kriz geçirir gelsin ikinci dans.

Aslında gelmesi gereken zamanda geldi bence. Ortam kral olmak için çok müsait. Her yer çok karışık zira.

Muhtemelen kral olur da. Akabinde Dany fazlaca geç gelip kriz geçirir gelsin ikinci dans.
Ordusu, kral olması için yeterli değil. Dorne'un desteğine ihtiyaç duyduğu bir gerçek zaten, çok müttefiğe ihtiyacı var

Ordusu, kral olması için yeterli değil. Dorne'un desteğine ihtiyaç duyduğu bir gerçek zaten, çok müttefiğe ihtiyacı var
Evet orası öyle. Ama zamanla başarı kazandıkça destek toplayabilir. Bir de muhtemelen mevcut ittifak da bölünecek. Baelish'in bahsini ettiği 3 kraliçe savaşı çıkacak ve bu da Aegon'un işini kolaylaştıracak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık