Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Ah ah Night King'i öldürseydi Jon Snow, sonra insanlar tarafından gerçek kurtarıcı olarak görülseydi, bunu gören Dany kıskanmasa başlayıp yavaştan krizlere girseydi, Jon'a ''Targaryen olduğunu kimseye söylemese.'' deseydi, sonrasında Sansa sayesinde yine öğrenseydi Tyrion, bunu fark eden Dany'nin Jon'un kral olmak istediğinden şüphelenmeye başlasaydıve kıskançlık zirve yapsaydı, sonrasında da Mad Queen durumu yaşansaydı...Böyle fıstık gibi altyapı varken sadece Sansa bile kadını Mad Queen yaptı.

Smoker unuttuğun bir şey var beklenmediği yapmak için her şeyi yapar bunlar sjdkdldldldldlsldldl
Yapamazlar. Tolkien Estate, Martin gibi paragöz değil. Yüzüklerin Efendisi'ne de saçma sapan filler kısımlar koydurmazlardı normalde, ama filmin hakları elli yıl önce satıldığı için müdahale edemediler.

Ayrıca yapılacak Yüzüklerin Efendisi dizisi için baştan bir milyar dolar bütçe ayrılmış ve beş sezon onayı verilmiş. Daha dizinin konusu bile belli değilken, beş sezon onayı alması büyük bir olay. Dizi tarihinde eşi benzeri yoktur muhtemelen.

Ayrıca yapılacak Yüzüklerin Efendisi dizisi için baştan bir milyar dolar bütçe ayrılmış ve beş sezon onayı verilmiş. Daha dizinin konusu bile belli değilken, beş sezon onayı alması büyük bir olay. Dizi tarihinde eşi benzeri yoktur muhtemelen.
Zaman Çarkı için de dizi yapılacaktı sanırım. İkisi de güzel olur umarım.

Bir milyar dolar çok yüksek bir rakam değil mi ya ? Gotun bile sezonluk maliyeti 100 milyon dolar diye biliyorum.Eğer dediğin gibiyse hakkını vererek yaparlar zaten.

Bir milyar dolar çok yüksek bir rakam değil mi ya ? Gotun bile sezonluk maliyeti 100 milyon dolar diye biliyorum.Eğer dediğin gibiyse hakkını vererek yaparlar zaten.
Tolkien Estate farkı bu işte. Adamlar bir sürü şart koymuş kitap haklarını vermek için. GoT gibi kervan yolda düzülür mantığı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık