Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Herkes: Jon oğlum bak; sen geç koltuğa o senin gibi değil...

Jon: She's My Queen!

Bak karı herkesi çoluk çocuk demeden yaktı bu böyle olmaz...

Jon: She's My Queen!...

Dany ilk sezonlarda taht odasını yıkık ve kar içinde görmüştü. Taht’a dokunamadan başka bi yere gidiyordu. O kar muhtemelen küldü aslında. O sahneyi de son bölümde görürüz.
Evet ve devamındaki sahnede Drogo ile kucağında oğullarının yanına gidiyordu.Bu da Daenerys'in sonunu gösteriyor muhtemelen.
@Smile
Ben 5 tane bulabildim adamlar 17 tane bulmuş izleyici farkı :)

Jon nasıl yaptı bu kadar şeyi anlamıyorum. Onun karakterine uymayan birşeydi. Bide bu kadar kişi nasıl sağ kaldı Gece savaşından. Kings landigteki askerler bari birazcık birşey yapsalardı ya. Bir bölüm önce adamlar güdümlü ok atıyorlar. Şimdi mekanizmayı döndüre döndüre ok atmayı unutmuşlar. Görsel olarak güzel ama nedense gene eksik hissetiren birşeyler var.

Kadın savaşa tek attı bildiğin jdskghdfgdf. Ejdarha alev püskürtmüyor bildiğin zırh delici başlık takılı mühimmat atıyor resmen. Ên 5 metrelik duvarlar karton misali. Sıçmışlardı bu bölüm de üzerine çilek oldu.

Night king tacını alıp gregor’a verseymiş keşke. Adam nk’den daha zor öldü. Bu adamı zombi yapsan downgrade olur.

Drogon bence de abartılıydı. O ağızdan o ateş nasıl çıkar? Sadece gücü, patlamaları falan değil kapladığı alan da çok fazla.

Youtube yorumlarında güzel bir yorum vardı:
1. Sezondan 8. Sezon 3. Bölüme kadar: Gece Kralı gerçek düşman
4. Bölüm: Cercei gerçek düşman
5. Bölüm: Senaristler gerçek düşman

Arya bir bölüm öncesine kadar 'onu öldüreceğim, bedelini ödeteceğim' diye kararlı bir şekilde Westeros'a geliyor. Sonra Clegeyn(nasıl yazılıyor bilmiyorum) uyarınca ve vahşeti görünce yavru kediye dönüyor. Aferin..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık