Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
peki acaba night knig ölüleri diriltince güçlerinin azalma veya ejderha ya verdiği hayattan dolayı güçlerinin kısıtlanması olasımı acaba
ve bildiğim kadarı ile bran geleceği görmedi hiç sadece warg olduğundan 7 krallığın her yerinde oluşan olaylara hakim. bir nevi anlık oluşan olayları (varys rolünü üstlendi. geçmiş gördüğü şeyler için söylemiyorum )
sadece night king in zayıf noktasını geçmişe gidip bulması muhtemel bunu da sanki jaime ye yükleyecek bence (cesurluğu 2 sezondur ön planda ejderhaya kafa tutması falan )
ve şey konusunda haklısın sanırım savaş winterfell de bitecek çünkü geri çekilirlerse imkansız kaçmaları imkansız ak gezenler yorulmadan geliyorlar
son olarakta tormund tarafından bir şey çıkabilir ya da beric dondarrion, jon a hayat öpücüğüverir ve azor ahai diyebilirler (ama yalan yok böyle bir şey olmayacak bence )
Geri çekilerek kaçma konusunda bizimkilerin tek bir şansı var. Onda da savaşı sabaha kadar sürdürmek. Dizideki Ak Gezenler, gündüz ortaya çıkmıyorlar. Güneş tanrısı bizimkilere yardım eder, güneş yüzünü gösterir, bizimkiler de güneye doğru kaçar. Olursa anca böyle olur. Öteki türlü çok zor. Ölüler güçlü değilmiş gibi, bir de ejderhaları oldu.

Harbiden bu kuzey tam mal.Lyanna Mormont'undan Sansa'sına Vadi'nin yaşlı moruğundan Glover'ına kadar alayı embesil.

Geçen sezon tüm kuzeyde 10 bin civarı savaşıcak adam kaldığı söylenmişti.E Jon'da zaten ölü ordusunun 100 binleri bulduğunu biliyor.Duvar aşılmış ejderhalı,sayısı 100 bini bulan bir ordu geliyor...Şimdi bu embesil kuzeye kalsa Jon tacını iade etmeyecek 10 bin kişiyle anasını sattımının ölü ordusunun karşısına çıkacaklar.Nasıl bir mantık abi bu ? Karşıdaki ordu 10 katınız,ejderhalı.Ve artık duvar aşılmış,ölülerle aranızda bir engelde yok.Kralın daha en başta dünün savaşları geride kaldı demişken neyini uzatıyon daha ? Jon Dany'i getirmese ölüler hepsinin içinden geçicek hala rererö...

Dany'i de çok sevmem ama kuzey bir dracarys komutunu hak etmiyor değil.:/

Ulan çok basit sahneler bile olsa dizideki her olayın öyle mazisi var ki izlerken elim ayağım titriyor anasını satayım. Ayrıca ölü olmayan ve engelli olmayan bütün Westeros halkına sesleniyorum. Sizin ben politikanızı da tribinizi de kralınızı da seveyim embesilin evlatları. Ölüm kapıya dayanmış, tepelerinde canlı kanlı ejderhalar uçmuş ölenler dirilip aksiyon peşinde koşuyor vs böyle bir ortamda hala daha orta çağ enstantaneleri. Geberin gidin haktır bu anasını satayım.
bunu cidden yaşıyorum 2012 den beri takip edince böyle oluyor sanırım
Geri çekilerek kaçma konusunda bizimkilerin tek bir şansı var. Onda da savaşı sabaha kadar sürdürmek. Dizideki Ak Gezenler, gündüz ortaya çıkmıyorlar. Güneş tanrısı bizimkilere yardım eder, güneş yüzünü gösterir, bizimkiler de güneye doğru kaçar. Olursa anca böyle olur. Öteki türlü çok zor. Ölüler güçlü değilmiş gibi, bir de ejderhaları oldu.
havadan dolayı güneş gözükmez ama hava hep kapalı :D

Liman tarzı köye saldırı olduğunda gündüzdü ama.Adam hareket yaptı ölüleri kaldırdı.Sauron tarzı havayı karartma hareketi yapabilir.

Harbiden bu kuzey tam mal.Lyanna Mormont'undan Sansa'sına Vadi'nin yaşlı moruğundan Glover'ına kadar alayı embesil.

Geçen sezon tüm kuzeyde 10 bin civarı savaşıcak adam kaldığı söylenmişti.E Jon'da zaten ölü ordusunun 100 binleri bulduğunu biliyor.Duvar aşılmış ejderhalı,sayısı 100 bini bulan bir ordu geliyor...Şimdi bu embesil kuzeye kalsa Jon tacını iade etmeyecek 10 bin kişiyle anasını sattımının ölü ordusunun karşısına çıkacaklar.Nasıl bir mantık abi bu ? Karşıdaki ordu 10 katınız,ejderhalı.Ve artık duvar aşılmış,ölülerle aranızda bir engelde yok.Kralın daha en başta dünün savaşları geride kaldı demişken neyini uzatıyon daha ? Jon Dany'i getirmese ölüler hepsinin içinden geçicek hala rererö...

Dany'i de çok sevmem ama kuzey bir dracarys komutunu hak etmiyor değil.:/
Harbiden herkeste bir gurur var. Ölmeyi bayılmak sanıyorlar. Tabi bunlar hep sıcak yatağından hiçbir şey yaşamamış görmemiş cahillerin sahip olabileceği tarzda gurur meseleleri. Kendi taraflarında olduklarını bildikleri Ejderhalar'ı görünce bile gotleri tutuşuyor. Ölü ordusunu görseler Jon'un ayaklarını öperler.

Harbiden herkeste bir gurur var. Ölmeyi bayılmak sanıyorlar. Tabi bunlar hep sıcak yatağından hiçbir şey yaşamamış görmemiş cahillerin sahip olabileceği tarzda gurur meseleleri. Kendi taraflarında olduklarını bildikleri Ejderhalar'ı görünce bile gotleri tutuşuyor. Ölü ordusunu görseler Jon'un ayaklarını öperler.
Öyle olucak zaten ya.Bunlar ölü ordusunu sadece Jon’un anlattıklarından biliyorlar.Night King’i savaş alanında görüp direk tecrübe edince anlıcaklar ne kadar boş yaptıklarını,ölülerin ne kadar tehlikeli olduğunu,Dany olmasa kazanma ihtimallerinin olmadığını...Ondan sonra zaten Dany’e karşı daha ılımlı olurlar heralde.

Öyle olucak zaten ya.Bunlar ölü ordusunu sadece Jon’un anlattıklarından biliyorlar.Night King’i savaş alanında görüp direk tecrübe edince anlıcaklar ne kadar boş yaptıklarını,ölülerin ne kadar tehlikeli olduğunu,Dany olmasa kazanma ihtimallerinin olmadığını...Ondan sonra zaten Dany’e karşı daha ılımlı olurlar heralde.
Şu halde bile kazanma şansları düşük, hala "Biz burada yabancıları sevmeyiz" diye geziyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık