Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Aegon Targayen'ı hiç beklemiyordum be.
“Yaşasaydı, onunla evlenebilirdim. Aegon, Viserys’e göre benim yaşıma daha yakındı” - Dany
Vatana millete hayırlı olsun, Vadedilen prensimiz ve Nissa Nissa (Mhysa) mız belli oldu.

O değilde madem Bran, Aegon olduğunu biliyordu neden ilk önce Jon Sand dedi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
“Yaşasaydı, onunla evlenebilirdim. Aegon, Viserys’e göre benim yaşıma daha yakındı” - Dany
Vatana millete hayırlı olsun, Vadedilen prensimiz ve Nissa Nissa (Mhysa) mız belli oldu.

Evlendiklerini bilmiyordu. Sam uyandırdı onuda.

Sanırım sormak istediğin hem Jon hem Sand demesi değil mi? Meşru olmadığını sandığı için Sand demesi normal fakat adının Aegon olduğunu biliyordu. Doğum sahnesini ilk izlediğinde adını duymuştu. O açıdan Jon'un adı Aegon Sand demeliydi.

Edit: Ama emin olamadım. Lyanna ilk izlediğimizde ismi söylerken Bran orada miydi yoksa kulenin dışında miydi? Eğer kulenin disindaysa şu an Sam in söylemesiyle o ana tekrar gidip yakindan izlemesi, dinlemesi senaristler acisindan biraz başarısız bir hareket.

Son düzenleme:
Bir de bu Rheager in evlendiği kadınlar neden böyle zor doğumlar yapıyor?
Elia zaten zayıf doğuyor hatta Doran ölmesini bekliyor ki sonra yaşadığını duyunca şaşırıyor. Doğum yapınca zayıf düşmesi normal.
Lyanna'yı o hale getiren kendi başına doğum yapması olabilir veya bizim bilmediğimiz bir faktör var.

Sanırım sormak istediğin hem Jon hem Sand demesi değil mi? Meşru olmadığını sandığı için Sand demesi normal fakat adının Aegon olduğunu biliyordu. Doğum sahnesini ilk izlediğinde adını duymuştu. O açıdan Jon'un adı Aegon Sand demeliydi.

Edit: Ama emin olamadım. Lyanna ilk izlediğimizde ismi söylerken Bran orada miydi yoksa kulenin dışında miydi? Eğer kulenin disindaysa şu an Sam in söylemesiyle o ana tekrar gidip yakindan izlemesi, dinlemesi senaristler acisindan biraz başarısız bir hareket.
Bende işte kulenin içinde diye hatırlıyorum o yüzden sordum.
Sansa neydi ne oldu be.
Jon neydi ne oldu be.
Arya neydi ne oldu be.
Bran neydi ne oldu be. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık