Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
2 gereksiz greyjoy olmasa bölüm daha mütişli olurmuş.Birisi gereksiz çıkış yaptı sahneyi mahvetti,diğer çüksüz saçma dövüş yaptı falan.Amma aegon ya da jon diyeyim,babası niye amcasına benziyor ? Oyuncu anlamında diyorum yani baya benzettim ben.Duvar da büyü var sanıyordum subhaneke bile okumamışlar.Gerçi bilerek en sondan zayıf yerinden yıktılar en azından savaş neden olmadı uğraşmadan geçti dedirtmemek için yapmışlardır.Hoş güzel bölümdü ama daha iyi oyunculuk ve sahne eksiltmek ile efso olabilirmiş.

Yok dağ adam mı? Orada tazı reyiz olacak, 1e1 atacaklar, gör sen o zaman o dağı nasıl parçalara ayrılıyor :D
Yenemez muhtemelen şimdilik çünkü dağ artık insan değil diyebiliriz sanırım. Kılıç saplansa hisseder mi belli değil tek çare kafasını koparmak gibi Qyburn adam necromancer abi.

artık eskisi gibi ters köşeli finalleri beklemek hataydı zaten,bu sezonki o mantık hatalarını bırakıp izlediğimizde güzeldi bölüm,azor ahai olayınında detaylı işleneceğini sanmıyorum dizide.
Rheager sahnesi olmamış, viseys'ten başka oyuncu bulamamışlarmi.

2 gereksiz greyjoy olmasa bölüm daha mütişli olurmuş.Birisi gereksiz çıkış yaptı sahneyi mahvetti,diğer çüksüz saçma dövüş yaptı falan.Amma aegon ya da jon diyeyim,babası niye amcasına benziyor ? Oyuncu anlamında diyorum yani baya benzettim ben.Duvar da büyü var sanıyordum subhaneke bile okumamışlar.Gerçi bilerek en sondan zayıf yerinden yıktılar en azından savaş neden olmadı uğraşmadan geçti dedirtmemek için yapmışlardır.Hoş güzel bölümdü ama daha iyi oyunculuk ve sahne eksiltmek ile efso olabilirmiş.
Tamam duvar büyülüde normal biri gelip yıkmıyorki tek dokunuşla ejder diriltiyor adam.

artık eskisi gibi ters köşeli finalleri beklemek hataydı zaten,bu sezonki o mantık hatalarını bırakıp izlediğimizde güzeldi bölüm,azor ahai olayınında detaylı işleneceğini sanmıyorum dizide.
Martin bile diziyi bırakmış 2 3 gün önce gördüm. İşim gücüm var vaktim yok bahanesi de diziyi izleyince ağlıyorum diyemiyor üzüntüden.

Bölümü resmen şöyle izledim:

Senaryoyu okuduğumdan sezon boyunca ne olacak biliyordum ama izlerken daha çok zevk aldım. Evet tahmin edilebilir olaylar, evet saçma sapan ışınlanmalar oldu ama yine de çok iyi sezondu be.

Knk büyülü zaten ama Ejder Alevi de büyülü ;)

Olm asoiaf evrenin en babacan karizma karakterini viserys'a oynatmışlar ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık