Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
bölüm çok güzeldi. öyle böyle değil. şimdi bölümü izledikten sonra aklıma ilk takılan soruyu burada sormak istiyorum.

bu night king'in fırlattığı mızrağa bakarsak fiziksel olarak bayağı insanüstü bir şey. bu kadar güçlü biriyle kim kılıç tokuşturacak? adamın bir kılıç savurmasıyla normal bir insanın uçması gerekir. benim aklıma gelen soru budur.

bölüm çok güzeldi. öyle böyle değil. şimdi bölümü izledikten sonra aklıma ilk takılan soruyu burada sormak istiyorum.

bu night king'in fırlattığı mızrağa bakarsak fiziksel olarak bayağı insanüstü bir şey. bu kadar güçlü biriyle kim kılıç tokuşturacak? adamın bir kılıç savurmasıyla normal bir insanın uçması gerekir. benim aklıma gelen soru budur.
Bence olay güç değil materyal :(

Aksiyon harici iğrenç bir bölümdü cringe fest yemin ediyorum.
Reddit'i okuyup senaryo yazmıyolarsa ben bir şey bilmiyorum :of:
Mantık aramaz ve saçmalık dolu bir aksiyon filmi izler gibi izlenirse çok güzel bir bölüm :(

Aga bu Westeros bizim mahalle kadar büyük değil heralde ya. Hop kuzgun yolladım destek geldi, bu nasıl bir şey?
Ayrıca Hound sen nasıl bir malsın ya hukahniekahnuikeah
Açıkcası bende sonuna kadar katılıyorum. Son sezon ve bölümlere doğru zaman kavramını komple uçurdular. Herkes her yere sanki altında jet uçaları varmış gibisine gidip geliyor. Açıkcası can sıkıcı bir durum. Sanırım zaman maliyet kazancı için böyle yaptılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık