Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Yazıyı okuyacaklar:Spoiler var baştan uyarıyorum.Zaten spoiler yemek istemiyorsan bu başlığa girmemen lazım.

Danerysin hiç bir müttefiği kalmadı.Lekesizler hapsoldu.Sadece Jona bel bağlayabilir şuanda. Fena tokatlandılar Lannister,Greyjoy ittifakları tarafından.Koskoca 2 hanedan 2 bölümde kurudu kısacası.Eskiden hikayeyi 8,9 parçalı takip ediyorduk.Şimdi o kadar az karakter kaldı ki,Sam dışında Pov oluşturacak karakter kalmadı.(Stark,Targaryen ve Cersei tarafları dışında.)

Taht adaylarına gelecek olursak:
Cercei=Sezon sonu öteki tarafa yolcu gibi gözüküyor.Dizide en çok hakeden karakter tahtı açık ara ama.
Jon=Yakışır ama böyle bir diziye bu son çok klişe kaçar.
Dany=Vasıfsız.
Süpriz adayım Gendry=Görün bu eleman olacak.Boşuna Cerseinin Robertim piçlerini öldürme olayları incelenmedi.
Sonradan yükselme biri(En büyük adaylar Varys/Baelish)=Bunlarda yolcu.Olsa çok güzel olur fakat zannetmiyorum.
Night King=İşte o zaman sonraki savaşlar taş ve sopayla yapılacaktır. (Şaka bir yana buda çok klişe ve doyumsuz bir son olur.)

O mycroft holmees kimdi ya çıkartamadım bu arada:(

Cidden gemi muhabbeti öyleyse yuh adam doğru yazmış yani ışınlanamaz ve Danny görmeden de oradan geçemez ? Biz ne izliyoruz. :D
Hak vermemek elde değil. Sanki ejder değil, muhabbet kuşu, daha küçük hallerinde kafalarına göre geziyorlardı. Filo her şey gitti, ejderler bekliyor. Tyrell ordusu da harbi 2 dk da teslim mi oldu ne oldu?

Hak vermemek elde değil. Sanki ejder değil, muhabbet kuşu, daha küçük hallerinde kafalarına göre geziyorlardı. Filo her şey gitti, ejderler bekliyor. Tyrell ordusu da harbi 2 dk da teslim mi oldu ne oldu?
Biz böyle izleyip geçiyoruz da adam boşuna yazmamış yani ordu olarak bile fazlalarmış. Aslında nene boşuna öldü o zaman :D

Biz böyle izleyip geçiyoruz da adam boşuna yazmamış yani ordu olarak bile fazlalarmış. Aslında nene boşuna öldü o zaman :D
Arka kapıdan niye kaçmamış. Bunlar bu kadar zengin, şehri de kuşatıyorlar. Bu kadın kaleden niye kaçmıyor? Büyük ihtimal yaşadım zaten aptal Dany ile uğraşamam dedi, tatmadığı zevk kalmamıştır.

Çeşitli mantık hatalarını saymazsak güzel bölümdü.

https://eksisozluk.com/entry/69871185
https://eksisozluk.com/entry/69864125

Dany savaşı nasıl toparlayacak bir bakalım.
Fazla abartmis bu yorumcu. Euronun bu kadar aktif olmasi benimde aklimi kurcaladi. Ama imkansizmis gibi lanse edilicek birsey degil.
1.si Euron 1000 gemiyle kings landinge gitmedi. Lafi gecince Jemie - hepsini getirmis gibi gorunuyor diyor. Yani baya bir gemi getirmis manasinda.
2.si Euronun gemileri siyah biraz dikkatle gorunmeden kings landinge varabilir.
3. 100 gemilik bir filoya 1000 gemiyle saldiri yapacak kadar aptal olunmaz. Filosunu ikiye boler 300 bilemedin 500 gemi yeterde artar. Dornlular denizde pek etkili bir sey yapamaz. 100 gemilik donanmayi indirmekde denizde buyumus ve denizde yasamis en iyi oldugu savas deniz savasi olan bir halk icin cerez.
4. Boldugu filonun diger yarisinida Casterlye gonderir.
5. Peykde agac yok diye elestirimi olur kardesim :alkis::alkis:baska yerden agac kesemez diye yasakmi var..
Yara yi hazirliksiz yakalamasini 2. cevap + Ustune bide istibarat eksikligi eklersek. Gayette hazirliksiz yakalanilir.

Yahu ejderlerin tepesine binsin, ne tehlikesi var. Kendi bindiği ile saldırmaz, diğer ejderler saldırır, olmadı filoyu korurdu. Ordu yönetmeyi bilen kişiyi bırak, savaş görmüş biri yok. Başarılı komutan şart.
Harcamayacaklardı yiğidim barristan'ı.
demirin tuncuna,komutan'ın hadımına kaldık.
Şaka maka grey worm u severim ama koca bir orduyu yönetecek kapasitede biri olduğunun düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık