Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
khalesii gene yedi tokadı. Hadi khalesiinin kafasının içinde beyin yok, Tyrion reyize yakışmadı 2 kere tokatlanmak.
Bran ın sansa ile konuşması ve sansanın tırsıp kaçması iyiydi.

Jon snowuda çok ezik göstermişler bu bölüm.
Aryayı görememek canımı sıktı. Gerçi son arya sahneleri gereksiz uzatılmıştı.

Bu bölümün açık ara reyizi Euron. Tamamen sempatimi kazanmış durumda.

khalesii gene yedi tokadı. Hadi khalesiinin kafasının içinde beyin yok, Tyrion reyize yakışmadı 2 kere tokatlanmak.
Bran ın sansa ile konuşması ve sansanın tırsıp kaçması iyiydi.

Jon snowuda çok ezik göstermişler bu bölüm.
Aryayı görememek canımı sıktı. Gerçi son arya sahneleri gereksiz uzatılmıştı.

Bu bölümün açık ara reyizi Euron. Tamamen sempatimi kazanmış durumda.
Ezik mi ? Ergen kalisi ye bu mekanında atar yapan kim var ? Sonra ki bölümün fragmanına bak iş birliği yapacak.Mecbur da ondan başka müttefik kalmadı.Ki Sezonun başından beri söylenen şey de ejderler=0.Akıl ve müttefik kral yapar.

Bölümde favori sahnem.
Aslı şöyle olacaktı; Tüm Westeros'un hükümdarı Targaryen hanesinin baş varisi Jon Targaryen'in huzurundasınız, Ned'in çakma piçi, Fatih Aegon'un torunu, Gerçek varis, Andalların ve İlk insanların hakiki Kralı, Yedi Krallığın koruyucusu, Büyük çim denizinin Khalı, Buztutmaz vede müstakbel Azor Ahai reyiz.

Yukarıdaki arkadaş da şey, Ejderlerin müstakbel annesi miydi ne.

Not: Eğer rızası varsa Jon reyiz Ejderlerin babası da olabilir ;)

Jon ve Dany'nin ünvanları sayılırken ki kısım güldürdü.Ama yine de ünvanlarla işler yürümüyor önemli olan icraat.Jon'da da biraz fazla var ondan.Dany tahtta oturup sağa sola emir yağdırırken Jon lider olmasına rağmen bizzat en önde savaşıyordu hep.Bir de yok ejderyalarım var yok dothraklar benim için dar denizi geçti falan diyor.Uzun gece de g..nüzü kurtarcak adama siz neyin artistliğini yapıyorsunuz ? Neyse o sırada Davos'un konuşmaya dahil olup Jon'un da yabaniler ve kuzeylileri aynı masaya oturttu dediği kısım iyidi.Valla Jon olmasa koyu bir akgezen fanı oluncak bir evrende bakma işte.Reyizin hatrına her şey.

Melisandre'nin Varys'e ''Bu yabancı diyarda ölmek zorundayım.Tıpkı sizin gibi.'' dediği kısım da Varys'in duyduğu şeyle alakalı.En merak ettiğim şeylerden biri de bu.Ne söylendi de yaptığı her şey bu amaç uğruna.

Onun dışında Elleria'nın sonunun hiçte iyi olmucağı belliydi.Bu Dornelularda çok çekti.

Jon'la Dany'nin 2. konuşmasında da Dany hafiften Jon'a saygı duymaya başladı gibi.Davos'un ''Kendi halkı tarafından kalbinden hançerlendi.'' dediği kısımdan etkilendi muhtemelen.

Bran-Sansa karşılaşmasında Bran neden bu kadar duygusuzdu anlamadım.

Bana mı öyle geliyor bilmiyorumda Lena Headey'in oyunculuğu çok iyi.Oynamıyo yaşıyor sanki.Gerçekten nefret dolu bir kadın gibi.

Bu sezon çok iyi gidiyor bence.Olaylar hızlı bir şekilde yaşanıyor.Böyle devam.

Yalnız reyize ölüm geçirmez ünvanı 10 no giderdi harbiden.:a:

Edit:Şunu söylemeyi unutmuşum.Jon ejderhaları görüp yüreği anlık olarak ağzına gelmişken bile 2 dk sonra diz çökmem diye ayarı verebilecek bir adamdır.O da öyle bir delikanlı.:a:

Bölümün tamamı ne kadar ediyor süre olarak? Bunu sormamın nedeni 58. dakikadan sonra yarım bir sahne ile bitti izlediğim yerde bölüm. Var mı bilgisi olan?

Bunun dışında Cersei'nin intikamı nedense epey hoşuma gitti. Hatta Casterly Kayasını verip, Yüksekbahçe'yi almaları iyi düşünülmüş bir hamle idi. Ama yine bu lanet Danny bir şekilde kazanacak gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık