Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Fragman ya da sezon tanıtımı gibi bir şey izlemiştim orada Dondarion'un kılıcı yanıyordu Azor ahai o mu acaba demiştim pek matah bir karakter de değil o yüzden aklımda kaldı garipsedim Jaime çıkar diye düşünüyordum ben.
Azor Ahai olmak için kılıç yakmak yeterli değil. Hem daha önce de yakmıştı kılıcını o adam. Onu dirilten rahip de yakabiliyor. Büyük ihtimal savaşçı kızıl rahiplerin hepsi yapabilir bunu.

Dondarion un kılıcı 3.sezonda'da yanıyordu.
Azor Ahai olmak için kılıç yakmak yeterli değil. Hem daha önce de yakmıştı kılıcını o adam. Onu dirilten rahip de yakabiliyor. Büyük ihtimal savaşçı kızıl rahiplerin hepsi yapabilir bunu.
Anladım zaten o kadar bahsi geçtikten sonra Beric çıksa saçma olurdu Jaime çıksın diyorum ben hala Dany ve Jon çıkarsa çok beklendik olur :good:

Bu akgezenler havada olan bir yaratığa(ejderha) ne yapabilir diye düşünüyordum ki adamın biri 4. sezonda duvara yapılan saldırıda devin ok atmasını örnek göstermiş.O devin attığı ok ciddi hasar vermişti.Bu ejderhaları normal insanlar mızrak atarak yaralamışlardı.Valla dev ok atsa deler geçer yemin ediyom.Hele daha bu bölüm arbalet olayını gözümüze soktuktan sonra daha da mantıklı geliyor.Gece Kralı'nın ordusunda en az 3 dev olduğunu düşünürsek ejderhalar büyük bir tehlikede.
Ula adam kaçbin yıldır geziyo oralarda.Elinde 3 dev mi sadece sence :hhh:
American Gods izleyen bilir.İlk bölümlerde vikingler amerikaya geldinde kızıldereliler bir adamı kirpi gibi yapmışlardı oklarla :flaugh: Zombi devler deşer o ejderleri çıkarsa tabi öyle bir senaryo.

Ula adam kaçbin yıldır geziyo oralarda.Elinde 3 dev mi sadece sence :hhh:
American Gods izleyen bilir.İlk bölümlerde vikingler amerikaya geldinde kızıldereliler bir adamı kirpi gibi yapmışlardı oklarla :flaugh: Zombi devler deşer o ejderleri çıkarsa tabi öyle bir senaryo.
Bence de daha fazla dev vardır ama gördüğümüz 3 tane olduğundan öyle yazdım.Zaten en az 3 dev demişim.

Ak gezenlerle wightlar farklı şeyler değil mi? Dediğiniz gibi devler ok mızrak atıyordu evet ama eğer ortada dev varsa bu wightdır. Wightlarda da kafa yok ok kullanıp mızrak atacak kadar anca kılıç sallarlar random. Zombinin bir tık üstü.

Ak gezenlerle wightlar farklı şeyler değil mi? Dediğiniz gibi devler ok mızrak atıyordu evet ama eğer ortada dev varsa bu wightdır. Wightlarda da kafa yok ok kullanıp mızrak atacak kadar anca kılıç sallarlar random. Zombinin bir tık üstü.
Bence bu dediğin ak gezenlerin emrine bakar. Atmalarını bekliyorum ben de.

Yine bir sürü gereksiz sahne. :(

Dany yine çok boş konuşuyor. :(

7 bölümlük sezondan insan daha çok şey bekliyor. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık