Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
İlk 4 sezonu çok güzeldi be. Oberynin diziye girişi fişek gibi etki yapmıştı. 2010lu yılları tamamen domine edip herkesin konuştuğu, spoiler yemeden sosyal medyada gezmenin olanaksız olduğu bu diziyi d&d o kadar güzel mahvetti ki kimse got konuşmuyor artık neredeyse. grrm kitapları yazarsa okuyacağız kralların çarpışmasını ikinciye okuyorum 🙄 ne güzel kurgu yazmış adam işte ama bitirmiyor 😡😡😡

İlk 4 sezonu çok güzeldi be. Oberynin diziye girişi fişek gibi etki yapmıştı. 2010lu yılları tamamen domine edip herkesin konuştuğu, spoiler yemeden sosyal medyada gezmenin olanaksız olduğu bu diziyi d&d o kadar güzel mahvetti ki kimse got konuşmuyor artık neredeyse. grrm kitapları yazarsa okuyacağız kralların çarpışmasını ikinciye okuyorum 🙄 ne güzel kurgu yazmış adam işte ama bitirmiyor 😡😡😡
Şu anda hak ettiği muameleyi görüyor doğru olarak ama dizi dünyasında Lost dahil hiçbir dizi GoT'un ulaştığı popülerlik seviyesine ulaşamamıştır. Tüm dünyayı yerinden sallayan hemen hemen her kesimden insanın ilgisini çekip üzerine kafa yorduran inanılmaz bir fenomendi bir dönem bu dizi. Martin kitapları bitirebilmiş olsa ilk dört sezondaki kaliteyi koruyup devam ederlerdi ama işte bizim evrene nasip olmadı bu. Alternatif evrenlerden birinde bu zevki tadan insanlar vardır eminim.

House of the Dragon dizi yapımcısı: Beyaz insanların bulunduğu bir dizi yapmak istemedik. Bunun için çeşitlilik katmak için farklı yollar bulmak istedik ancak karakterlerin sonradan oluşturulmuş olmasını istemedik.

It was very important for Miguel and I to create a show that was not another bunch of white people on the screen,” Condal told Entertainment Weekly. “We wanted to find a way to put diversity in the show, but we didn’t want to do it in a way that felt like it was an afterthought or, worse, tokenism.

O zaman Dorne dizisi çekseydiniz. Görüp görülebilecek en beyaz ırkın anlatıldığı dizide böyle bir karar alıp da laf salatası yapıyorlar. LOTR ve Zaman Çarkı dizilerindekinden daha çok sırıtmaz bence çünkü zaten cinsellik bakımından her tür insan vardı seride. Siyahi Targeryanlar için diyecek bir şey yok.

Dunk and Egg. Steve Conrad diye bir herifi atamışlar. Planlama aşamasındaymış seri.
Onda da yazılmama sorunu var. Ama başka zamanlarda geçen öyküler şeklinde olduğu için dayarlar fillerı.

Ama Dunk ve Egg bence epey önemli seri. Serinin Egg'i, nam-ı diğer 5. Aegon zamanında atılıyor günümüzdeki çoğu şeyin temeli. Hatta Baratheonların taht üzerindeki iddiası bile sanılanın aksine Orysle alakalı değil, 5. Aegon'un kızının bir Baratheonla evlenmesine dayalı. Oradan hak iddia ediyorlar.

Onda da yazılmama sorunu var. Ama başka zamanlarda geçen öyküler şeklinde olduğu için dayarlar fillerı.

Ama Dunk ve Egg bence epey önemli seri. Serinin Egg'i, nam-ı diğer 5. Aegon zamanında atılıyor günümüzdeki çoğu şeyin temeli. Hatta Baratheonların taht üzerindeki iddiası bile sanılanın aksine Orysle alakalı değil, 5. Aegon'un kızının bir Baratheonla evlenmesine dayalı. Oradan hak iddia ediyorlar.
Baratheonların tahtaki hakları falan hikaye yav, niye insanlar buna takılıyor anlamıyorum. Sanki Robert aldı da tahtın asıl sahibi mi dediler ona da ''Userper'' dediler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık