Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Yani kitaptaki versiyonunu bilmeyen insanların sahneye yükselmesini anlıyorum ama aralarında dağlar kadar fark var. Adamın bire bir her kelimesini yazdığı, nakış nakış dokuduğu her sözün altında başka bir anlamın olduğu sahneyi çok kötü yansıtmışlar zaten konuşmaların çoğunu atlamışlar, Arthur Dayne ve kılıçlarına hiç girmiyorum bile :oleyo2:

Ya zaten Lyanna Rhaegar meselesi başlı başına çok derinde yatan komploların bir sonucu. Yani öyle bir aşk üçgeni sonucu çıkmış bir savaş değil. Ama dizi o toplara hiç girmedi. Aegon'u bile eklemedi adamlar, yerine Cersei balonunu koydular.

Zaten ben 8'den önce de kitapçıydım. 5 6 7 yayınlanmasa bile kitapçı kalırdım. O yğzden çok da umrumda değil ama maalesef finalin kitap finaliyle biraz örtüşeceğini düşünüyorum. Martin bu kadar berbat işlemex ama en iyi ihtimalde bile isteksiz kahraman hikayesini göreceğiz ki uyuz oluyorum bu klişeden. Jon'a takalım tacı işte efsane final olurdu.

Ellerinde materyal yoktu böyle yaptılar deniliyor genelde ama ellerinde her karesi önceden yazılmış materyalı bile ne hale getirdikleri bu videodan belli :bilmem:
Materyel eksikliği kesinlikle etki etti diziye ama 4.sezondan itibaren düzenli bir düşüş vardı dizide.Eskisi kadar özenmiyorlardı.Senarist lavuklarda kendi kurgularını oluşturmaya çalıştılar sonraki sezonlarda ve salak oldukları için saçmalıklar silsilesi oluştu 4.sezondan sonra.Taa ordan belliydi aslında bu dizinin neye dönüşeceği.

Ya zaten Lyanna Rhaegar meselesi başlı başına çok derinde yatan komploların bir sonucu. Yani öyle bir aşk üçgeni sonucu çıkmış bir savaş değil. Ama dizi o toplara hiç girmedi. Aegon'u bile eklemedi adamlar, yerine Cersei balonunu koydular.

Zaten ben 8'den önce de kitapçıydım. 5 6 7 yayınlanmasa bile kitapçı kalırdım. O yğzden çok da umrumda değil ama maalesef finalin kitap finaliyle biraz örtüşeceğini düşünüyorum. Martin bu kadar berbat işlemex ama en iyi ihtimalde bile isteksiz kahraman hikayesini göreceğiz ki uyuz oluyorum bu klişeden. Jon'a takalım tacı işte efsane final olurdu.
Kitaplar diziye göre çok geride ya, ne olacağı belli deği ama Bran kral olabilir kitap da zaten bununla başlıyor Bran yada jon olur gibi.

Başbuğ Tywin'in olduğu ilk 4 sezon en iyi dizi sezonları. 5de iyi. Diğer 3 sezonu fazla ciddiye almaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık