Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Friends (1994-2004)

En Sevdiğiniz Friends Karakteri Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    50
Sende artık izlemeyenleri küçümsemeye başlayabilirsin o zaman.
Yalnız izlemeyenleri küçümseyenler kadar izleyip beğenenleri küçümseyenler var. Bir Friends tartışmasında izlemeyenleri küçümseyenler; en iyi dizi tartışmasında ya da diğer diziler hakkında yapılan yorumlarda da Friends'i küçümseyenler öne çıkıyor.

Yalnız izlemeyenleri küçümseyenler kadar izleyip beğenenleri küçümseyenler var. Bir Friends tartışmasında izlemeyenleri küçümseyenler; en iyi dizi tartışmasında ya da diğer diziler hakkında yapılan yorumlarda da Friends'i küçümseyenler öne çıkıyor.
Ben hiç denk gelmedim nedense bu tiplere. Friends’i en iyi dizi tartışmasına sokmayı doğru bulmuyorum komedi dizileri kendi içlerinde değerlendirilmeli.

Ben hiç denk gelmedim nedense bu tiplere. Friends’i en iyi dizi tartışmasına sokmayı doğru bulmuyorum komedi dizileri kendi içlerinde değerlendirilmeli.
Komedi diyecektim unutmuşum yazmayı. Ben çok rastladım.

Seinfeld, Arrested Development, Iasip izleyip fanı olup gömen çok var. Sebep olarak da "Karakterler vıcık vıcık birbirini seviyor. Seinfeld'de Iasip'te kimse sevmiyor hayattaki gibi. Böylesi daha gerçekçi." diyorlar. Halbuki tercihtir bunlar. Kaliteden ziyade tarz meselesi bence.

Bu eleştirilerin sebebi olarak popüler olana düşmanlık yapmayı görüyorum. Friends sevmeyen herkes böyledir diyemeyiz tabii ama bir kesim var ki Seinfeld diyorsun tercih, Iasip tercih ama iyi ki Friends sevenle aynı mizah anlayışına sahip değilim demeye kadar götürüyor.

Eskiden Leyla İle Mecnun ve Avrupa Yakası gibi dizilere böyle yaklaşırdım ama ben gülmesem dahi diğerinin gülmesine kafa yormamaya karar verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık