Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

En çöp logiaya ölür ama? :/
Konuşan ejderha çıkarsa belki haki kullanır :mad:

Yalnız yanlış anlaşılmasın. Ama Luffy'nin ilk g4 kullandığı sıra ile adadan ayrıldığı sıradaki g4'ü aynı güçte değildir. Yakıtın haki olduğu düşünülünce ve de Rayleigh'nin 6 ay aradan sonra görüp daha da güçlendin dediği düşünüldüğünde şu an için g4'e dayanıp dayanamayacaklarını bilemezsin. Ki g4 içinde Kong Gun'dan tut King Kong'a kadar farklı güçte bir çok saldırı var. Ki King Kong'u da zaten o ara hala daha yapmadığını anlıyoruz.
Bilinmezlik war dediğin gibi ama 6 ay önce g4 dayanan haywanı Luffy'nin 6 ay sonra g4'süz yenebileceğini sanmıyorum.
Belki şimdi olsa 20-30 dakika da yener.

Konuşan ejderha çıkarsa belki haki kullanır :mad:

Bilinmezlik war dediğin gibi ama 6 ay önce g4 dayanan haywanı Luffy'nin 6 ay sonra g4'süz yenebileceğini sanmıyorum.
G4'süz yenemese bile sadece Kong Gun ile bile yenebilecek seviyeye gelmediğini bilemeyiz.

Edit: 20-30 dakikada yenebileceği seviyede değildir şimdi. Adanın Kralı olmuş. Sadece bakarak bile canavarları korkutuyordu. Yani o adadaki hiçbir hayvanın bence Dof karşısında şansı yok.

Son düzenleme:
Kuma'da demirden yapılma ama diğerlerinden farklı.
Gerçek bir ejder ile fark olduğunu düşünüyorum. Özellikle g4 dayanan haywanların olduğu düşünülürse Ejderha gibi mistik bir yaratık bunlardan geri kalmaz diye düşünüyorum.
Birde Sabo'nun ejderha adıyla teknikleri olması da teori mi destekler nitelikte.
Kuma'nın gerçeği etten kemikten, iradesi olan, gelişebilen bir insan. Sadece modifiye edilmiş o kadar. Px'ler ise saf metalden robot, arada bariz fark var. Eğer Kuma da klonlanmış olsa, PX'ler etten kemikten, iradesi olan canlılar olsa tamam derdim bu bağlantıya. Yani örneklerin alakası yok.

Gerçek ejderle bir fark olduğunu düşünmen doğal, ama uçurum olduğunu düşünmen için şimdilik ortada hiçbir veri veya işaret yok.
O hayvalanlar G4'e dayamadı, G4 ile hizaya getirildiler.
Sabo'nun o teknik isimleri bizim Dragon'dan gelme büyük ihtimalle. Ayrıca nesli tükenmiş efsanevi bir yaratığın böyle kullanılması normaldir. Millet Mamut veya Anka görünce de çok şaşırıyor. Ama bu, o hayvanların Doflamingo gibi birini yeneceği anlamına gelmiyor.

Aşırı abartıyorsunuz Ryuuma'yı, haddinden çok fazla hem de. Şu an Mihawk neyse zamanında o da oydu, fazlasını beklemeyin. Onunla aynı dönemlerde yaşamış Norland ile Calgara da aşırı güçlü kimselerdi ve bizim zamanımızda neredeyse kimsenin zarar veremediği baya sağlam derili yılanları tekliyorlardı, koca kara parçalarını oynatıyorlardı. Kim bilir daha bilmediğimiz kimler yaşadı o dönemlerde.
O dönemi tam bilmeden atıyorum; bu zamanda çok fazla güçlü insan var ve sebebi de One Piece yüzünden herkesin yarışa girişmesi. Bu yarış yüzünden herkes kendini alabildiğine geliştiriyor ve çok fazla adam çıkıyor ortaya. Böyle bir ortamda en iyi olmakla diğerinde en iyi olmak arasında ciddi fark vardır.
Ama dediğim gibi, o dönemi tam bilmiyoruz. Bu yüzden Mihawk ile aynıdır en fazla diyorum. Normalde Mihawk'ı ondan üstün tutmak için sebeplerim var yukarıda saydığım gibi.

@ch3rl0b11n
Sabo'nun teknikleri resimdende gözüktüğü gibi ejderha baz alınarak yapılmış teknikler.
Mangaka açıkça vurgulamış.

G4 dayanmışlar ama Kingkong ile yenilmişler.
Tabi Kunisha gibi bir örnekte var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık