Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun Enleri

Aktif olup en iyi japonca bilen(şimdilik, iki senesi kaldı :p) @kuroashi.no.sanji1993
En Oda fanı(Şimdilik,onu da geçicem.) @amaneden
En potansiyelli Zoro fanı @Mr.Bushido Şimdiki kılıç koklayanlar kralı dns olsa da; ilerde kendisi ile çok güzel kavgalar edeceğiz inşallah. :D
En sevdiğim Luffy fanı @Raiden yeri gelince sevdiği karakterle dalga da geçebiliyor. Net kral hareket.
En iyi satranç oynayanı @twei
En iyi goygoy yapanı @Monkey D. Dragon
:sapkali:Döveriz de severiz de. :/

Balkon maceramdan dem vurduğun sürece bir üst vasıfa geçemezsin. :(
Yapma bea. Çok komikti.
Öyle deme; bir ona piece forumu için Oda'yı sevmeyenler gayet de fazla. Hele hele Wano beklenileni veremezse sana çok iş düşecek. :D
Bana ne yav. Ben ne savunacağım Oda'yı. Ben olanı derim. Bu arada Oda'nın en çok eleştirildiği noktalar diye konu açılsın da şöyle genel bir yorum yapayım. ne kadar fan olduğum ortaya çıkar.
Forumun en az etiketlenen üyesi @日本人が好きな人
Ulan nasıl etiketledin?! Cin misin?!

Forumun en az etiketlenen üyesi @日本人が好きな人
Vallahi öyle. Güzel bir nick bulsam değiştireceğim. Latin alfabesi kullanılmamış tek nick benimki sanırım. :(

:sapkali:Döveriz de severiz de. :/
En iyisi. Karakter dediğin Luffy gibi gerçekçi olur. Kusursuz karakter mi olurmuş peh!

Bana ne yav. Ben ne savunacağım Oda'yı. Ben olanı derim. Bu arada Oda'nın en çok eleştirildiği noktalar diye konu açılsın da şöyle genel bir yorum yapayım. ne kadar fan olduğum ortaya çıkar.
Ben kimsenin ölmemesi ve her arcın tekrara bağlaması noktalarını bir türlü savunamıyorum. Her bölüm hatunların göğüslerinin büyümesine ise Sanji'nin formüllü leziz yemekleri cevabını düşündüm ama kimsenin üzerinde deneyemedim henüz.

Foseptiğe düşüp ölmek de komik bir görüntü ama sadece izleyen kişi için xd
@Yurnero konu senle ilgili galiba.
Meslek sırrı söylemem :oleyo2:
Hoahaha. Biliyorum. :(
Ben kimsenin ölmemesi ve her arcın tekrara bağlaması noktalarını bir türlü savunamıyorum. Her bölüm hatunların göğüslerinin büyümesine ise Sanji'nin formüllü leziz yemekleri cevabını düşündüm ama kimsenin üzerinde deneyemedim henüz.
Desene Sanji adisi bilerek hormon dayıyor hanımlara, beylere. Yazık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık