Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Sanji'nin üzerine fazla gidildiği doğrudur.
Son zamanlar da Jack'i adamdan saymıyo bizim forum bu herifin dengi Kata'dır.

Sanji'nin gömüldüğünü düşünmüyorum. İnsanlar Sanji'nin yaptıklarını dile getirince Sanji gömülmüş oluyor?
Sanji kızların peşinde salak salak koşan , onu ve tayfasını indirmek isteyen bir kız için tayfasını satan bir adamdır dediğim için sanjiyi gömmüş mü oluyorum?
Sanji bunları yapmadı mı?

Mesela Luffy fanıyımdır ama Luffy salaktır bunu derken luffyi gömmüş gibi hissetmem.Demek istediğim hiç kimse Sanji olduğu bir yerden aşşağıda göstermeye çalışmıyor çünkü sanji zaten en dipte...
Sanji tayfasının kasten Yonko ve nişanlısı tarafından öldürüleceğini öğrendikten sonra yolunu değiştiriyor. Senin gibi kendini bilmez olayları değiştirerek anlatıp, milletin sevdiği karakterleri sırf kendi egosunu tatmin ve belli başlı çevrelerden “aferin oğluma”toplamak için çarpıta çarpıta anlatıp sonra da ben Sanji gömmüyorum ki ehhe ehe xd yazarsın anca.

Adamlığın da bir sınırı var bunlar bildiğin sallaya sallaya evire çevire başka bir şeye dönüştüler.

Son düzenleme:
Sanji'yi her zaman gömenler vardı ama mangaka kadar gömenini görmedim. Kalemini kırdığımın mangakası. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık