Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Ya öyle olursa diye mi eziyoruz? Yoksa öyle olmadığını söylediğimiz için sizler tarafından eziyoruz diye mi algılanıyor? Müthiş çıkarımmış kardeş.:D Bir şeyin öyle olmadığını göstermekte ezmek oluyormuş.
Özellikle bir kişiye demedim.:sapkali:
Ama tüm tayfayı sevip Zoro'yu sevmeyenler var nedense. Değinmek istediğim yer burası.

Luffy eziliyor mu? :hhh:
Sadece Luffy değil, Luffy'e yakın karakterler bile savunuluyor her yerde.
Aynı şekilde Luffy'ye rakip gözüken veya düşman olan karakterlere de oyunlar oynanıyor.

Zoro'ya hater olanların en büyük nedeni Zoro'nun güç bakımından Luffy'e tehlike oluşturmasıdır.

Akainu'yu sevmeyenlerin en büyük nedeni Akainu'nun Luffy'nin kardeşi olan Ace'i infaz etmesidir.

Luffy'nin dedesi diye Garp'a KK ayarı diyenler Garp Luffy'nin yanında olmadı diye Garp'ı şamar oğlanına çevirdiler.
AHAHAHAHAHAHAHA.
Peki.
Zoro Luffynin tayfasında biliyorsun dimi?
Zoro Luffyinin yardımcı kaptanı bunu da biliyorsun ?
Zoro Luffyinin en güvendiği adam bunu da biliyorsun?
Zoronun Luffye oluşturabilceği hiç bir tehdit yok. Ne gücü ne şeyinden bahsediyon anlamadım :D

AHAHAHAHAHAHAHA.
Peki.
Zoro Luffynin tayfasında biliyorsun dimi?
Zoro Luffyinin yardımcı kaptanı bunu da biliyorsun ?
Zoro Luffyinin en güvendiği adam bunu da biliyorsun?
Zoronun Luffye oluşturabilceği hiç bir tehdit yok. Ne gücü ne şeyinden bahsediyon anlamadım :D
O şekilde değildi yorumum. O kadar yazmadan önce 2 yorum geriyi okusaydın keşke. :)

Sabo dünya hükümetinin başına geçecek olan kişi ve şu an devrimcilerin 2.adamı istense bile ezilemes çünkü herşey ortada :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık