Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Mom korsanları
Mom=En güçsüz Yonko
Kata=En güçsüz sağ kol
Cracker=Öyle Doftan güçsüz
Smothie=Vasıfsız
Prespero=Mr3ün yandan yemişi

Süpernovalar
Urouge=Öyle en çöplerinden(Oda bastıra bastıra söyledi gücünü)
Law=İlerde gelişemez maximum seviyesi bu

Shichiler
Jimbei=Gayet sağlam eleman,keşke Croco kadar karizma olsaydı.
Mihawk=Vista ile denk tutanları Allaha havale ediyorum.

Ana tayfa
Sanji=Açıklamaya gerek yok.
Robin=Bunu Oda vasıfsızlaştırdı aslında

Dof family
Pica=Rakibi ona göre güçlüydü ama meyvesi falan baya op bir karakter.
Vergo=Yine rakibinin Law olması ve boş ego yüzünden düşük görülüyor.

Denizciler
Smoker=Adam Allahtan Lawdan ve Vergodan dayak yedi,şimdi Chopperla karşılaştırıyor millet.

WB tayfası
Vista=5. adam değil bu.Bekleyin sadece.
Marco=Aynen sadece defans bu adam :( Yoksa amiralleri herkes uçuruyor sağdan sola.

Aklıma bu kadar geldi bu sefer.

Dragon korsan olsaydı fanlar türerdi epey. Aynı şekilde Kuma için de.
Denizciler ile Devrimciler oldukça fazla küçümseniyor.
Korsanlar bile Dragon için en kötü, şeytan, tehlikeli gibi ifadeler kullandı (Anime+Manga).

Son zamanlarda Fuji. Sağ kol ve amiral kıyası yapılınca sıklıkla Fuji için 'bu nasıl amiral olmuş' denmeye çalışılıyor. Bence bu haksızlık. Bu karakter en az diğer amiraller kadar amiraldir. Tanıdığımız süre boyunca da gücünü gayet beğenmiştim.

Fujitoraya yapılan haksızlık bence de.Adamın meyvesi efsane , karakteri ayrı efsane.Saldırılarının söyleyinişi falan da dehşet yani.(En sevdiğim Gravito ve Mo ko).Bu listeye jinbei de eklenebilir.Daha haki doğru dürüst tanıtılmamışken bile bu adam Akainunun saldırısını ÇIPLAK ELLERLE karşılamıştı.

@Erkan12
Haklı gözükmek veya karşıdaki insanı yıldırmak için "O öyle olsaydı bu böyle olurdu" diye satırlarca ben de yazarım senin gibi, başkası da yazar.
O anlamı çıkarmak için ana faktör ifademi ne kadar zorlamışsın ki bu da ilginç bir nokta. Öyleyse Luffy seri başından beri hiçbir zaman bir galibiyette ana faktör olmadı senin mantık ile.
Bana demişsin ama asıl sen (belki fanlık belki de haterlık yaparak) asıl olayı kaçırıyorsun. Kısa bir savaştan bahsediyoruz sen süreçleri araya katıyorsun.
O öyle olsaydı diye bir şeyi ben demiyorum, Teach'in kendisi diyor. Sen bunu anlayamadığın için halen uzatıp duruyorsun. Beyazsakal ile olan karşılaşmayı aç ne demiş Teach. Ace'i istesem Denizcilere ölü verirdim diyor, sen ise bunu görmezden gelip Akainu öldürdü diyorsun. Ace Denizcilere teslim edildikten sonra iş neredeyse bitmiş durumdaydı, Akainu'da aynı diğer Denizcilerin uğraştığı gibi uğraşarak Ace'i öldürmüş oldular, bu bir grup başarısı, sen bunları Akainu'ya mal etmeye çalışıyorsun halen. Denizciler öldürdü desen yine bir mantık bulucam, ama yine Teach teslim etmese zaten Denizciler Ace'i yakalayamazdı. Her türlü Akainu'ya gereksiz bir pay çıkarmaya çalışmışsın. Beyazsakal'ın sonunu getiren olayları çıkaran ve sona erdiren, en sonunda onun pozisyonunda oturan kişi Teach. Ben bundan bahsettim sen kalktın bana alakasız şekilde Akainu diyorsun, Denizciler komple yaptı desen yine neyse ki bunu söylemeyip sadece Akainu'ya mal etmeye çalışıyorsun, önceki mesajlarında da zaten Akainu Beyazsakal'ı öldürdü gibi bir şeyler söylüyordun sana olayları tek tek anlatamama ve Beyazsakal'ın yüzüne aldığı darbeden önce bile öleceğini kabul ettiğini sana göstermeme rağmen halen aynı şeyleri burada bana anlatıyorsun.

@Erkan12
Böyle bir sonuca varamayız gibi. Benim dediğimi sen mantıksız buluyorsun, senin dediğini ben. En iyisi bu tartışma şimdilik bitsin. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık