Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forum Geçmişinden İlginç Görseller

Bende hiç alıntı yok yahu, bileydim alırdım ama benim yazdıklarımdan alan vardır kesin. Konu güzel olmuş ama ilgi az.

Hiç arşiv yapmamışsın. :/ Gerçi bende yapmadım ama hoşuma gidenleri de kaçırmadım.Siteden dolayı o biraz eski halinde olsa epey ilgi olurdu aslında.
Bu forum ölü olması birazda diğer konular yüzünden. Kim ne derse desin; Bleach, Toriko, Ft, gündem gibi konular az da olsa çeşitlilik getiriyordu. Tog, Noblesse gibi seriler dönem dönem ilgi aldı ama ölüyor geri. Tek Op sıkıyor. Bir ara haxball ve menejerlik oyunu vardı. Üsteki üye hakkında ne düşünüyorsun falan farklı konular lazım.

Pis Dof fani seni!

Bende nelerin var bir bilsen :D
Olması muhtemel. Özelden at bakalım.

Bu forum ölü olması birazda diğer konular yüzünden. Kim ne derse desin; Bleach, Toriko, Ft, gündem gibi konular az da olsa çeşitlilik getiriyordu. Tog, Noblesse gibi seriler dönem dönem ilgi aldı ama ölüyor geri. Tek Op sıkıyor. Bir ara haxball ve menejerlik oyunu vardı. Üsteki üye hakkında ne düşünüyorsun falan farklı konular lazım.

Olması muhtemel. Özelden at bakalım.

One piece heyecanını kaybedince böyle oluyor işte arcın ve yonko imajının etkisi fazla.Bir Kaido'nun düştüğü bölüm gibi olsa böyle olmazdı mesela.Öyle bölümler ölüyü diriltirler. :D Diğer dediklerin de etkiler ama saman alevi gibi bence önemli olan yine one piece forum için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık