Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

2 ay gittim yine bıraktım. Sürdürülebililir bir şekilde yapmak için düzenli bir hayata ihtiyacın var aynı zamanda motivasyona şu an ikisi de ne yazık ki yok bende :(

Kalori konusunda haklısın, ama arttırmak da zor, malum ekonomik ülke şartları :( Su tutmadan kastın tam olarak nedir? Çok su tüketiyorum ben, günde en az 4 litre kadar. Yanlış mı yapıyorum?

Çok da büyümek istemiyorum aslında, bana yakışmaz. Şöyle bir fitliğe sahip olsam yeter bana: https://pm1.narvii.com/6540/2f2c381b6a0cae208ec7fb25fdcb9947996d6d6f_hq.jpg
Su tüketsen bile kilo aldıkça vücudun su tutmaya başlaması normaldir.Örneğin bulk sürecinde her ne kadar sıkı bir diyet uygulasan bile su tutumu ve yağlanma kaçınılmazdır.

Su tüketsen bile kilo aldıkça vücudun su tutmaya başlaması normaldir.Örneğin bulk sürecinde her ne kadar sıkı bir diyet uygulasan bile su tutumu ve yağlanma kaçınılmazdır.
Yağ oranımı düşürmek için kardiyoyu arttırıp aldığım kaloriyi de düşürürsem bu sefer de kollarım incelecek ama di mi? :D İki ucu .. değnek ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık