Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Kimseye illa niye izlemiyorsunuz demiyorum, beni yanlış anlamayın. Ama böyle kendim çalıp kendim oynuyormuşum gibi oluyor biraz. (Yorumu yazdığımda tek yorum vardı.) Hani böyle olacaksa kapatsak daha iyi olabilirdi. (Kendimi trip atan Türk kızı gibi hissediyorum şu an. :oleyo:)
Sen de haklısın ne diyebilirim. Biraz daha genele hitap eden filmler olsa konu çok canlı olur mesela. Önerdiğim film dahil nerede adını duymadığımız entel dantel filmler varsa onlar öneriliyor. Korku yok, serili filmler yok, bilindik meşhur filmler yok, marvel yok vs. o yok bu yok şu yok. Bunlarında etkisi var biraz. Şahsen adını ilk defa duyduğum filmler önerildi hep. O yüzden pek ilgi çekmiyor konu. :/

Sen de haklısın ne diyebilirim. Biraz daha genele hitap eden filmler olsa konu çok canlı olur mesela. Önerdiğim film dahil nerede adını duymadığımız entel dantel filmler varsa onlar öneriliyor. Korku yok, serili filmler yok, bilindik meşhur filmler yok, marvel yok vs. o yok bu yok şu yok. Bunlarında etkisi var biraz. Şahsen adını ilk defa duyduğum filmler önerildi hep. O yüzden pek ilgi çekmiyor konu. :/
Bilindik meşhur filmler olsa anlamı olmaz ki. Çok basit bir örnek vereyim. Atıyorum biri Hababam Sınıfı'nı önerdi. Bu filmi kulüpte izlemeyen yoktur. Hani tekrar izlemek ne kadar anlamlı olurdu bilmem. :ehe:

Bir de entel dantel diye tanımlamayacağım filmler de önerildi yav. Hakkını yemeyelim şimdi. Eddie The Eagle, K-20..., (Bu zaten seninki herhalde), Eragon, Ready Player One falan. Özellikle Eddie The Eagle çok sağlam ve herkese hitap eden bir filmdi bence. :D

Korku da var. Heraditary ve Dellamorte dellamore var. Ha ikisini de beğenmedim ama o ayrı. :ehe:

Şaka bir yana, @YAOLH çok uzun bir süredir ortalarda yok. Yine gelemeyecek muhtemelen. İçimden bir ses bir sonraki üye istediğiniz tarzda bir şey önerecek diyor. :ehe:

Onu izlemeyen kalmış mıdır peki? :D
Pazar kaos olacak anlaşılan:D Şimdiden söylemek lazım bir sonraki üye dostumuza.
2 kişi daha kendini feda etsin yüzüklerin efendisi serisi yapalım hadi :D
Yüzük olmasın lütfen. Gece yatarken orc sesleri kulağımda çınlıyor sonra :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık