Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Bir tane film vardı dandik bir filmdi. Bir takım genç ormana kampa gidiyorlar. Sonra yerden çukur kazıp çıkan bir canavar mı ne vardı kısa boylu bir şey. Bunlara musallat oluyordu. O filmi çok aradım bir daha bulamadım.

Sıra bana mı geldi? Kusura bakmayın ya bu aralar sınav telaşı filmleri izleyemedim. 3-4 saate yine sınava gideceğim. Bugün bitiyor artık. Ondan sonra filmlere geçiş yapacağım yine. :)
Evet, sıra sende. Finaller dolayısıyla izlemeler genel olarak azaldı zaten, o konuda da yalnız değilsin. :D

Anladım. :D

Tamam o zaman önerimi yapayım. K-20: Legend of the Mask'ı öneriyorum. 2008 yapımı Japon aksiyon, suç, macera filmi.
Filmi alt yazılı izleyebileceğiniz bir yer buldum. Tek sorun hem Türkçe hem de İngilizce alt yazıya sahip. Ama kalitesi iyi. Onun haricinde çoğu siteden silinmiş sanırım başka bulamadım. IMDB puanı 6,8

http://www.filmbil.com/k-20-efsane-maske-izle/24125/2/
@amaneden @Sir Crocodile @Kuroro @Kaizokou Gari @Crowley @Cias @H1dalg0 @Gümüş @Çörekçioğlu Luffy @çiköfte @Daredewill @Fejugod @YAOLH @the witness @Kaidou @Death Knight @ch3rl0b11n @Akagami Shanks @Bilture19 @Raiden @Millennium Wizard @kekomancer @sanjii @Seastone

Filmi izlediyseniz veya izlemek istemiyorsanız izlemeyebileceğinizi tekrar belirtir, izleyecek olanlara da şimdiden iyi seyirler dilerim. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık