Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Yu-Gi-Oh! Kartlarınız

Küçükken Yu-Gi-Oh 5ds izlemiştim. Orijinal seriyi de az çok biliyordum. Valla bu konu yüzünden orijinali baştan izleyebilirim. Çok hype yaptım.

Dark Magician of Chaos, sırf bu karta bayıldıgım için uzun bir süre rituel destesi kullandıgım olmustu.

Okulun önüne tezgah açan seyyar satıcı amcalardan aldığım bir dolu yugioh kartı hala duruyor. :D Ben de değişik kartlar vardı Sphynx tipi canavarlar falan. Bir ara göz gezdirir atarım buraya. Güzel konu.
10 kuruşluk kartları nostaljik değeri olduğu için daha çok seviyorum. Hepsini ikimizi de mutlu edecek bir para karşılığında alabilirim. İlgileniyorsan özele gel. :)

Dark Magician her zaman favori kartım olacak o yüzden onunla başlayalım. Elimde şu kartın aynısı vardı be :(

En sevdiğim sihir kartı ilk seride bir çok kez gördüğümüz Yugi'nin kullandığı o efsane kart. Swords of Revealing Light.

Tuzak ise saldıran canavarların kabusu Mirror Force.

Şimdilik bunlarla başlayalım. Diğer serilerden de favorilerimi atarım zamanla :D

Favori kartım Zexal'den şu kart. Ama animesindeki halinden baya baya baya nerf yemiş hali.

Animesindeki halini izlemek isteyenler buyursun. 23.30 - 27.10 arasını izlemeniz yeterli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık