Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    408
Ben bir çok buluşmaya katıldım, canlı canlı hem koyu Shanks fanı olup Mihawk'ın yankou ettiğini savunan insanlarla sohbet ettim.
Doğal değil mi aslında? Mihawkın yonkou olduğunu savunabilecek iki taraftan biri. Adam shanks ile düello yaptıysa ve bugün hala hayattaysa demek ki o da o seviyedeymiş diye düşünür. Shanksın itibarı açısından yani

Doğal değil mi aslında? Mihawkın yonkou olduğunu savunabilecek iki taraftan biri. Adam shanks ile düello yaptıysa ve bugün hala hayattaysa demek ki o da o seviyedeymiş diye düşünür. Shanksın itibarı açısından yani
Ben de tuhaf değil diye yazmıştım. Ki ben de Mihawk'ın amiral üstü çıkabileceğini savunuyorum.

De işte onların favori karakteri mihawk değilmiş anlaşılan. Ve arada öyle az buz fark da yok hani.
O değil de oyaji iyi oy almış sevindim şahsen.
Oyaji, Marco, Sanji üçlüsüne verenler var olsun!

Shanks Kaido'yu da alıyordu bir ara ankette.
Yazma amacının şimdi yazacağımla alakası olmadığını biliyorum, ancak kendimi tutamadım.

Şaşırtıcı değil açıkçası, serinin tüm zirvelerine karşı yarı yarıya şansı bulunan, ana karakterin akıl hocası, Roger'ın takkesini emanet ettiği bir cengaver. Açıkçası şaşırtıcı olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık