Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    408
Shonen serilerde ana karakter genelde saf salak ve çirkin ama güç karizması olan adamlar oluyor.Karizma ve ciddiyeti ise ikinci karakter karşılıyor.Sasuke,Zoro,Ishida,Killua gibi.İzlediğim serilerde böyle en azından.

Gerçi Sanji her türlü tayfanın karizma zirvesi ama mangaka şu an rol çalmaya çalışıyor.
Katıldım. Ama Goku gibi ciddi olduğunda karizmanın tillahı olanlar da var :) Bu arada Sasuke dedin de Madara aklıma geldi. Asıl, gerçek, hakiki, has efso :a:

Bir de şu kısma bir açıklık getirelim. Sanji'nin karizması Zoro'dan daha mı yukarıda demek istedin yoksa bir yanlış anlaşılma mı oldu :D

@GeraltOfRivia

Luffy konuşmayalım tadımızı kaçırmayalım Ali Rıza Beyciğim :)

Şu anketi gördüğüm zaman şunu düşünüyorum. Acaba ana karakter mi çok başarısız yoksa Zoro mu çok başarılı bir karakter tasarımı ? Sanırım cevap:

- Ikisi de :a:
Luffy'yi seven adam gidip Zoro'yu da seviyor. Saçma sapan şekilde bir manga karakterine saçma bir düşmanlık beslemiyorlar.

Fakat senin gibi ağır Zoro fanlarının anketteki 3'lü oyu Mihawk ve diğer kılıç ustası oluyor ondandır.

Luffy'yi seven adam gidip Zoro'yu da seviyor. Saçma sapan şekilde bir manga karakterine saçma bir düşmanlık beslemiyorlar.

Fakat senin gibi ağır Zoro fanlarının anketteki 3'lü oyu Mihawk ve diğer kılıç ustası oluyor ondandır.
Kendim için demiyorum da bir karakteri başarısız bulunca ya da sevmeyince ağır Zoro fanı mı oluyorsun ? Isteyen istediği kişiye oy atabilir. 3 kılıç ustasına da atar 8 kılıç ustasına da. Hatta isterse pıçak ustasına bile atar! :artiz: Kimse Luffy'ye oy atıp kılıç ustasına hiç oy atmayanlara kılıç ustası haterı demiyorsa senin de tüm oylarını kılıç ustalarına atan kişilere bilmem ne fanı demeye hakkın yok :mincika:

Kendim için demiyorum da bir karakteri başarısız bulunca ya da sevmeyince ağır Zoro fanı mı oluyorsun ? Isteyen istediği kişiye oy atabilir. 3 kılıç ustasına da atar 8 kılıç ustasına da. Hatta isterse pıçak ustasına bile atar! :artiz: Kimse Luffy'ye oy atıp kılıç ustasına hiç oy atmayanlara kılıç ustası haterı demiyorsa senin de tüm oylarını kılıç ustalarına atan kişilere bilmem ne fanı demeye hakkın yok :mincika:
Şu forumda Zorocu olanların %50'si herhalde Luffy'ye oy vermemiştir. Garip bir nefretleri var senin gibi işte. Anlamsız.

Fakat Luffy'cilerin %90'ı vermiştir Zoro'ya oy. O yüzden anket öyle diyorum. İstersen 10000 tane oy at. Beni ilgilendirmiyor.

Oyla ilgili konuşuyorum ben. Soru sormuşsun açıkladım işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık