Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Denizciniz

En sevdiğiniz denizci?

• Kullanılan toplam oy
    81
Reverie Arkında karşımıza çıkacağını düşünüyorum. Üst düzey denizciler ve hükümet yetkilileri orada olacaksa onu görmemiz muhtemel. Ryokugyu'yu da görsek güzel olur.
Fuji kazanan tarafı seçti zaten. O yüzden seri ortalarında çok gözükmese bile seri sonunda teorilere göre yapılacak olan büyük savaşta Luffy lerin tarafında olur gibime geliyor. O yüzden sevdiğim bir karakterin doğru yolu bulmasında mutluyum :D

Kong'u tanımam etmem.
Sengoku iyidir hoştur da "en" değildir.
Sakazuki rezil herifin tekidir, en sevmediğim kafa yapılarından birine sahip zaten. En sevmediğim denizci olabilir.
Garp iyidir hoştur da "en" değildir.
Kuzan'ı severim. En'e yakın gibi, du bakalım.
Kizaru kendi halinde bir adam.
Fujitora'nın idealleri güzel de uygulayış biraz sıkıntılı.
Zephyr çok bozdu.
Smoker iyidir.
Tashigi dengesiz biraz.
Coby esaslı çocuktur, en olabilitesi var fakat pek bana hitap etmiyor.
Rosinante müthiştir.
Tsuru'yu pek tanımam etmem.
Momonga pek çarpıcı değil.
Sentomaru'nun bir çapı var ama eh favori olamaz.

Rosi sanırım.

Fuji Luffy'lerin kellesinin peşine düşecekti. Reverie'de görmekten çok başka arkta görmemiz daha muhtemel gibi.
Fujitora Luffy'nin nerede olduğunu nereden bilsin? (Cümleye bak :/). Anca gazetede haber falan çıkar öyle bulur. Ben Reverie'ye üst düzey denizcilerin katılacağını düşünüyorum. Çünkü Hina katılıyorsa Amiraller hayli hayli katılmalı. Katılıyor derken toplantının yapıldığı yerde asayişi sağlıyorlardır. Hina Nefertari ailesini Marijois'e götürürken :/

Fujitora Luffy'nin nerede olduğunu nereden bilsin? (Cümleye bak :/). Anca gazetede haber falan çıkar öyle bulur. Ben Reverie'ye üst düzey denizcilerin katılacağını düşünüyorum. Çünkü Hina katılıyorsa Amiraller hayli hayli katılmalı. Katılıyor derken toplantının yapıldığı yerde asayişi sağlıyorlardır. Hina Nefertari ailesini Marijois'e götürürken :/
Tabiki ust duzey denizciler bulunacak ama Fujitora lanetlendi. :D Nasıl bulur bilmem ama:

Marijois denizci mekanı değil ki hükümetin kalesi. Oraya girememesi için bir sebep göremiyorum.
O zaman tüm denizcilerin Reverie'den haberleri varmıştır. Buna rağmen Akainu kellerini alacaksın, bitmiştir diyor; Fujitora İmpel Down tesliminden sonra Luffy'leri takibe çıkacağını söylüyor; Sengoku da ama Reverie demiyor. Hükümetçe görevlendirilirse zaten Akainu'ya susmak düşer ama görev tanımı yapılmamış bu zirve hakkında demek ki.

O zaman tüm denizcilerin Reverie'den haberleri varmıştır. Buna rağmen Akainu kellerini alacaksın, bitmiştir diyor; Fujitora İmpel Down tesliminden sonra Luffy'leri takibe çıkacağını söylüyor; Sengoku da ama Reverie demiyor. Hükümetçe görevlendirilirse zaten Akainu'ya susmak düşer ama görev tanımı yapılmamış bu zirve hakkında demek ki.
Oda'dan bahsediyoruz burada :( Her şeyi bir anda söyleyen biri değil Oda. Neyse bu ark bitince görürüz Reverie'yi. Fujitora olmasa da Ryokugyu'yu görmek istiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık