Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Amerikan Güreşçiniz

Favori Amerikan Güreşçiniz

• Kullanılan toplam oy
    62
Ultimate Warrior'un da tarzını epey severim. 80'ler bir adam olsaydı herhalde bu adam olurdu.

Şu ikisinin kapışmaları net en iyi dönemini. Şöyle bir aklıma gelen isimlere bakıyorum da boş adam yok o dönemde.
Ben promo odaklı güreşçileri daha çok sevdiğim aşırı seviyorum bu iki adamı. The Rock daha geçen dönüş yaptı. Stone Cold ise 2 sene önceWM main evente çıktı. Maç yaptı o yaşına rağmen. :D

La Knight bu ikisinden çok esinlendiği için aşırı hoşuma gidiyor. Catchpraseleri karizması tam o döneme gidecek güreşçi.

[

Yaşı 30'a yakın olanlar Flash'taki programı bilir. O zamanlar için Amerikan güreşi efsane bir olaydı. İlk defa gördüğümüz için aşırı şaşırmıştık. Senaryo mu gerçek mi tartışması bile yapılmıyordu başta.

WCW'ye rakip WWF vardı. Orada da Undertaker, Stone Cold gibi isimler rol alıyordu. Bu kişilerin prime zamanlarını ben TV'de göremedim, Türkiye'de yayınlandı mı bilmiyorum. Daha sonra internet ve oyunlar sayesinde bilgi sahibi oldum. Bu güreşi geliştiren asıl olay WCW vs WWF çekişmesidir.

Sonra elbette Fox'ta WWE izledim. CM Punk ve Jeff Hardy 2 ana yüzdü, bence süper bir yapımdı yine. Onlardan sonra izlemeyi bıraktım. Yeni kadroları çok bilmem.

İlk ünlü WWE kadrosu aslında WWF'in devamı sayılır. WCW'den geçenlerden ilerleyen azdı, bazıları TNA'ye geçti. Bu sebeple tarihe bakınca Undertaker, Cena gibi kişiler daha ünlü güreş efsaneleridir. Çıktıkları maç sayıları da aşırı fazladır.

Sonuç olarak WCW kısa süren ama benim için efsane olan bir organizasyondur. Goldberg, Ric Flair gibi WCW güreşçilerini daha çok beğenirim. Çünkü ilk kez Amerikan güreşini onlar sayesinde öğrendim.

Son düzenleme:
Ben promo odaklı güreşçileri daha çok sevdiğim aşırı seviyorum bu iki adamı. The Rock daha geçen dönüş yaptı. Stone Cold ise 2 sene önceWM main evente çıktı. Maç yaptı o yaşına rağmen. :D

La Knight bu ikisinden çok esinlendiği için aşırı hoşuma gidiyor. Catchpraseleri karizması tam o döneme gidecek güreşçi.

[
Yeni isimleri hiç bilmiyorum Aew'i duydum bir ara, onu övüyorlardı. Bu dediğin isimlere bir ara bakacağım.

Shawn Michaels’ın 1998’den önceki dönemi mükemmeldi. İşin hem atletizm tarafını hem de entertainment tarafını üst düzey şekilde icra ediyordu. İmana gelip kokoyu bırakınca eski halinden eser kalmadı.

Yeni isimleri hiç bilmiyorum Aew'i duydum bir ara, onu övüyorlardı. Bu dediğin isimlere bir ara bakacağım.
Aew iyi güreşçiler var ama hikaye promo da sönük kalıyorlar biraz. Takip edersen Mjfe bak sadece Aew’de. Çok büyük yetenek.

Gunther’in ise WM, Dragunov ile Takeover ve Clash of Castle maçlarını izle. Neden çok iyi güreşçi olduğunu anlayacaksın. :D

Çok sert bir güreş stili var. Aşırı seyir zevki yüksek adam ve öyle bir güreşiyor ki işin sahteliğini atıyor. Çok daha büyük keyif veriyor maçları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık