Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Heyecan ve merakla beklenen birinci cildin kapağı sonunda bizlerle. Çok bekledik ama değdi.

Hadi hayırlı olsun sana o zaman.Sen f.tail opden iyi diyor muydun ortalığı karıştırayım biraz. :D
3 büyüklerin tahtına en çok yaklaşan ft oldu şimdiye kadar. Ft'yi güzel yapan şey, evreninde istediğin gibi hayal kurabilirdin. Hayal gücüne kalmıştı ama sonunu beceremediler. Naruto, Bleach ve Ft hepsi sonunda bir sıkıntı oldu. Darısı Op'nin başına artık.:D

3 büyüklerin tahtına en çok yaklaşan ft oldu şimdiye kadar. Ft'yi güzel yapan şey, evreninde istediğin gibi hayal kurabilirdin. Hayal gücüne kalmıştı ama sonunu beceremediler. Naruto, Bleach ve Ft hepsi sonunda bir sıkıntı oldu. Darısı Op'nin başına artık.:D
Bleach yarıda kaldı gördüğümden onu katmıyorum ama narutoyu örnek verecek olursak hepsinin sonu öyle olacaktı yine de şimdi anlıyorum artık.Yarıda kalmasa da naruto gibi olabilirdi.Shounenlerde bir sonu kotaramama sorunu var opde %99 öyle olacak gibi.Resmen bu seriler yıllarca hayal satıyor final gelince de ağza bir parmak bal ne oldu bitti. :D

Bleach yarıda kaldı gördüğümden onu katmıyorum ama narutoyu örnek verecek olursak hepsinin sonu öyle olacaktı yine de şimdi anlıyorum artık.Yarıda kalmasa da naruto gibi olabilirdi.Shounenlerde bir sonu kotaramama sorunu var opde %99 öyle olacak gibi.Resmen bu seriler yıllarca hayal satıyor final gelince de ağza bir parmak bal ne oldu bitti. :D
Bleach için devam hikayesi çıkabilir aslında. 300 yıl sonra falan ya da özel kısa arc, belki ilerde yaparlar. Op hepsinden beter olacak. Herkes sövecek, belli olan sonu kimseyi tatmin etmeyecek.:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık