Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Acnologia Erza'nın babası değildir eğer öyle olsa Irene ve Acnologia tanırlardı birbirlerini bence başka biri çıkacak. Zaten hem anne hem de babanın önemli olması gerekmiyor. Lucy'nin annesinin gizemi, Gray'in babası şimdi de Erza'nın annesi. Yani anne çok önemli biri diye babayı da öyle bekleyip beklentileri yüksek tutmamak lazım ne olur ne olmaz biz babaya kral deriz gider vezir çıkar :D Eğer kralsa da bu Acnologia değildir diye düşünüyorum.

@Tombe @Daredewill @Wataame Daisuki Kahraman vardır, olayların çevresinde şekillendiği esas kişi olarak. Ana karakterler vardır, kahramanın yanında sürekli veya uzun süre bulunan, olayların gelişiminde rol alan kişilerdir. Yan karakter dediklerimiz kahraman veya ana karakterlerle zaman zaman yolları kesişen veya bir/birkaç hikayede yer alan kişilerdir.

FT'ye başlama sebebim Dragonforce OST'siydi. Ben de takip ediyorum. FT'nin en sevdiğim yönü gerçekten Erza gibi güçlü bir kadın karakter yorumu olması. Diğer animede kadınlar hep ağlayıp yardım isteyen moddayken FT'de gerçekten güçlü kadınlar var. Böyle güçlü kadın karakter yorumu olan başka animeler varsa öneri alabilirim.
Keşke ecchi olmasaydı, keşke daha yüksek yaş seviyesine yapılmış olsaydı. Böyle olunca vakit geçirmek için okuyor insan.

@Tombe @Daredewill @Wataame Daisuki Kahraman vardır, olayların çevresinde şekillendiği esas kişi olarak. Ana karakterler vardır, kahramanın yanında sürekli veya uzun süre bulunan, olayların gelişiminde rol alan kişilerdir. Yan karakter dediklerimiz kahraman veya ana karakterlerle zaman zaman yolları kesişen veya bir/birkaç hikayede yer alan kişilerdir.
Konu benle alakası yok ama dediklerine katılıyorum. Serinin ana karakteri Lucy ve Natsu, hikayeyi Lucy anlatıyor ama Natsu olayların merkezi genel olarak. Bu ana karakterlerle yolları kesişen ve ayrılmayan 2 kişi var. Erza ve Gray hariç diğerleri kesişen grupta ama o ikisi herhalde hiç dışarıda kalmadı. O zaman 4 ana karakter var diyebiliriz. Geçmişi ve geleceği olan 4 karakter gördük. Natsu-Gray-Lucy ve en son Erza. Diğerleri de ejder avcısı falan ufak tefek gösterildi ama böyle değildi.

FT'ye başlama sebebim Dragonforce OST'siydi. Ben de takip ediyorum. FT'nin en sevdiğim yönü gerçekten Erza gibi güçlü bir kadın karakter yorumu olması. Diğer animede kadınlar hep ağlayıp yardım isteyen moddayken FT'de gerçekten güçlü kadınlar var. Böyle güçlü kadın karakter yorumu olan başka animeler varsa öneri alabilirim.
Keşke ecchi olmasaydı, keşke daha yüksek yaş seviyesine yapılmış olsaydı. Böyle olunca vakit geçirmek için okuyor insan.
Akame tabi ki.
http://tortuga-ceviri.com/okuma/series/akame-ga-kill/

Aman Allah korusun! Yaş seviyesi daha yüksek olsaydı seri ecchiden hentaiye doğru giderdi. Gerçi bunu da anlamıyorum 13+ yaş grubuna yapıldığı söyleniyor, tv de gündüz oynanıyor küçük çocuklar kan görmesin diye animede kan kullanmıyorlar ama anime ecchiden geçilmiyor ben ne anladım bu işten. Yani çocuklar kan görünce sorun, oppai ya da başka bir şey görünce sorun değil öyle mi? Bu Japonları anlamak çok güç :D

Aman Allah korusun! Yaş seviyesi daha yüksek olsaydı seri ecchiden hentaiye doğru giderdi. Gerçi bunu da anlamıyorum 13+ yaş grubuna yapıldığı söyleniyor, tv de gündüz oynanıyor küçük çocuklar kan görmesin diye animede kan kullanmıyorlar ama anime ecchiden geçilmiyor ben ne anladım bu işten. Yani çocuklar kan görünce sorun, oppai ya da başka bir şey görünce sorun değil öyle mi? Bu Japonları anlamak çok güç :D
Animede o sahneler mangadaki yansıtılmıyor genelde. Kesinlikle daha hafifletilmiş şekilde yayınlıyorlar. Animede mangayı birebir alsalar olay çok farklı yerlere gidebilirdi. :D

Nasılın bi önemi var mı ki :/
Çok var o sorunun cvabına göe Erzanın gerrçek gücünü anlaabileceğiz. Normalde yenememesi lazım ama Hiro power up verip yenmesini sağlayacaktır. Belki de annesinin genini taşıdığından Ejder avcısı gücü uyanabilir Erza'nın.

Erza anasını tabi ki yenemeyecek, duygusuz titania bu sefer kendi kanına karşı. Sende yaz yahu o zaman, yıkalım bu tabuyu. Anası olarak zaten ters köşe yaptı, Acno'yu da güzel bağlarsa çok farklı yere gider bu manga. O eski havasını yakaladı ve geçme şansını yakaladı, tabi bence. Genelde mangalar sonuna doğru toparlayamıyor ama Hiro becerecek gibi.
Ne bilem la genelde okuyucu oluyorum ben. OP'te de böyle.
Bence'de yenememesi lazım ama kurgu icabı anaasın aşmaı gerek. Aşamazsa kötü kadın onu öldürmeye niyetli zaten. Merak ettiğim bu kini nerden geeliyor. Haftaya okuruz artık.

Nu arc geleli beri Hiro çıkışa geçti. Umaım bu çizgisiini bozmaz

Keşke yaş seviyesi yükselse ecchi yerine hentai olsaydı manga :(

Animede o sahneler mangadaki yansıtılmıyor genelde. Kesinlikle daha hafifletilmiş şekilde yayınlıyorlar. Animede mangayı birebir alsalar olay çok farklı yerlere gidebilirdi. :D
Aynen biliyorum o yüzden FT'nin animesini çok seviyorum o tarz sahneleri geçtim müzikleri bile izlettirmeye yetiyor ama yine de hafifletilmiş bile olsa hiç olmamasını tercih ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık